Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Długie piknięcie po odpaleniu auta i szarpanie po nocy


hektor1990dzn

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki lekki problem iż auto po odpaleniu pika raz tak dlugo a potem przestaje zapala mi sie sensor oil ale to pikniecie jest krotkie a tamte jednak jest dluzzsze i co to by moglo byc auto na zimnym silniku i poo nocy potrafi przyszarpac... kable swiece wymienione mam gaz czy to moze dlatego ze czesciej jezdze na gazie niz na benzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od gazu to raczej nie jest chyba ze to dzwiek z przycisku gazu sie wydobywa(buzera). bledy sprawdz vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem i nic nie ma jedynie tylko sensor oleju i abs sie swieci i obydwa zwarcie do masy czy tam do plusa jakos tak

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

a dzieje sie tak po podłączeniu pierwszy raz vaga kasowałem błedy na liczniku i w silniku

w silniku sie nie pojawiaja a w liczniku zostaje abs i sensor

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

no chyba ze buzer gazu mi juz pika na przegląd ale wątpie gdyż powinien migac ;)

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

te piknięcia wystepuja nadal i zawsze po odpaleniui autko lekko sie dusi... i te pikniecia sa pik...przerwa pik przerwa pik kurcze nie wiem co mogloby to byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na odleglosc to kiepsko ocenic. mogl bys jakis filmik zapodac czy cos. jesli juz to albo sensor oleju albo ten abs powoduje ten dzwiek jesli to z licznika. ja mialem, tylko nie pamietam ile pikniec tak w zimie jak troche sie na recznym jezdzilo i wtedy abs sie swiecil. w bloku abs nie masz bledow a w liczniku sie swieci kontrolka czy nie, jesli przy zaplonie sie nie swieci to masz zarówe walnieta i przez to moze byc blad chyba ze masz na ledzie to lipa troche (chodzi mi o abs)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... ze wchodzilem vagiem..... i tak sensor mi sie ukazuje bylo przebicie do masy przerwa i zwarcie do plusa

abs mi sie swieci bo ktorys z czujnikow przednich szwankuje.... prawy i lewy zwarcie do masy bledy z silnika ktore mialem usunalem i nie powracaja vag nic nie widzi.... a w liczniku to pokazuje sensor i abs ze cos z nimi ale wczesniej jak sie nie laczylem to piknelo raz ze sensor rozwalony a jak sie polaczylem to dopiero teraz sa takie chocki klocki....

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

a jak sie łącze z abs to wyskakuje (!)i miga i pika

---------- Post dopisany 06-04-2014 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 20:58 ----------

sensor oleju wymieniony jest ok czujnik abs wymienione oby dwa poniewaz okazalo sie iż jeden ten prawy ktory wykazywał problemy czyli błąd został zasztukowany i poklejony taśma,.... teraz jest wszystko okej jedynie jak jest zimny to troszke poszarpuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...