Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wstawienie MBC


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce wstawić MBC manualna kontrola cisnienia. widze ze sa dwa rodzaje

Manual Boost Control-ProPerfekt MBC turbo - tuning (4066141345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zawór Manual Boost Controller MBC RED (4017979912) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

który wybrać. rozumiem ze tamten trójnik to nic innego jak trojnik:grin:

mam objaw taki ze auto przy okolo 3200 obr puszcza boosta z 0.6 na 0.4 co wczesniej do odcinki bylo caly czas 0.6bara. wszystko sprawdzone oprocz n75.

ktos na forum podpowiedzial mi zebym załozył MBC i bede zadowolony. Jakie sa plusy i minusy tego ustrojstwa. nie bedzie szarpał czy na jalowym falowal i takie tam. jak to podłaczyc wogole. miedzy WG a n75 czy jak czy n75 trzeba wywalic wtedy??

proszę o pomoc i podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie możliwości podlączenia tego ustrojstwa.

Instalka z współpracą z n75 (dla zmniejszenia boostu)

1_8_T_n75_bv.jpg

Instalka dla zwiększenia

1_8_T_bv.jpg

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

No i masz jeszcze trzecią mozliwosć....

zaslepienie wyjscia do dolotu (n75 pakujesz gdzies w suche miejsce ale musi byc podlaczone) i wrzucenie MBC, ale to już masz reakcje na gaz 0-1

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

A tak ogolnie to odradzam bawienia sie z MBC na stocku, sprawdz co wywoluje szalone sterowanie i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam na podmiane n75 ale musze gdzies skombinowac i podmienic bo to pewnie jego wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...