Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to kolor?


Pindollek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym dowiedzieć się jaki to kolor wnętrza ponieważ przymierzam się do kupna tunelu i podłokietnika i nie mam zielonego pojęcia jaki to kolor, ni to czarny ni szary, coś ala popielaty, czy kolory mają swoje oznaczenia co do środka? Załączam zdjęcie swojego środka.

20140316_121239.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to kolor SOUL. Ale głowy nie dam sobie uciąć. A dywaniki masz oryginalne? jak tak to pod spodem któregoś powinna być naklejka i tam masz podany kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia potrafią niestety mocno zakłamać odcień ale patrząc na fotele może to być szary swing. Generalnie wszystkie elementy mają oznaczenie koloru tzn trzyznakowy kod. W przypadku swing jest to 26Z. Polecam zawsze pytać sprzwdawce o te oznaczenia bo można się naciac patrząc tylko na zdjęcia. Po numerze vin tez można dojsc do kompletacji auta i koloru wnętrza. Wlepka podaje tez oznaczenie kolorystyki wnętrza w tej samej linii co kod lakieru. W przypadku pełnego swing jest to LC. Ale jak podałem dla elementów wnętrza, o których mowiwsz będzie to szary swing 26z. Jeśli nie masz jak w papierach sprawdzić tego koloru to można coś małego zdemontować i sprawdzić, chociażby zaslepke tunelu za tylna popielniczka, tam chyba było oznaczenie.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wyciagalem radio i panel climy i z tyłu ładnie napisane

Soul

Zamiast wyjmaków radia weź dwa nożyki od wyrzynarki

ja tak zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty mówisz o czarnych elementach wiec musowo było soul napisane. Trzeba wziąć element w kolorze i szukać oznaczeń.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty mówisz o czarnych elementach wiec musowo było soul napisane. Trzeba wziąć element w kolorze i szukać oznaczeń.

Wysłane z mojego Trooper_X55

chodziło mi żeby wyciągnął panel klimy i może będzie napisany kolor

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

lub kod koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty mówisz o kolorze na panelu klimatronika? tam zawsze będzie czarny. Chyba, że masz na myśli jakieś naklejki na tunelu ale nie wiem, nie pamiętam czy tam coś widziałem. No ale niektróre elemanty mają oznaczenia naklejone na czymś co wygląda jak cena nabita metkownicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty mówisz o kolorze na panelu klimatronika? tam zawsze będzie czarny. Chyba, że masz na myśli jakieś naklejki na tunelu ale nie wiem, nie pamiętam czy tam coś widziałem. No ale niektróre elemanty mają oznaczenia naklejone na czymś co wygląda jak cena nabita metkownicą

dokładnie o to mi chodziło

masz tu fotke

121916535_3_644x461_oslona_obudowa_stacyjki_kolu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest obudowa kolumny kierownicy :) znalazłeś to pod klimatronikiem?

A z resztą jakie to ma znaczenie, ważne żeby kolega poszukał czegoś u siebie w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...