Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szarpanie tylko na lpg szybko opada z obrotow


lipek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam avanta z silnikiem ABC mam założoną sekwencje , mój problem polega na tym ze podczas jazdy gdy puszce gaz auto po około sekundy szarpie i gdy wcisne gaz to samo , na pb problemu nie ma ładnie schodzi z obrotów , nie szarpie autem .

dodam jeszcze że często wisi mi na 1200-1300 obrotów po czym pomalutku spada , a od 5 do 2 tys spada bardzo szybko obrotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miałem podobnie z 2.6 i szarpał na 2000-2500 obrotów. sporo zabawy miałem z wyregulowaniem gazu, u mnie to była wina mapy. komputer mam KINGA, po regulacji gazu jest w miarę dobrze ale zdążyło mi skrzynie wytłuc, także polecam udać się do gazo-magika czym prędzej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam podobnie w swoim 2.0. Szarpie mi przy przełączeniu na gaz dopóki silnik nie nagrzeje się do przynajmniej 40 stopni. Jest to wina tego iż za szybko przechodzi z benzyny na gaz, ale nie zmieniam tego gdyż przy trasach które robię na co dzień (~6,7 km) nie przełączał by się w ogóle. W starym aucie skakał mi po obrotach 1.8. Przyczyną były wężyki które montażyści umieścili za małe zginały się i gaz nie dochodził do silnika, po wymianie na inne wszystko chodziło jak talala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...