Treść opublikowana przez lipek21
-
wysoka temperatura oleju
Witam koledzy . Mam problem j/w po przejechaniu okolo 30km olej ma ponad 90°C. Wczesniej jak bylo zimno nie przekraczal 80 przy butowaniu mial tyle co teraz przy spokojnej jeździe. Dodam tyljo ze w zime wpadlem do rowu rozwalilem miche olejowa i dojechalem tak do domu 5km po dojechaniu jeszcze wylecialo z l oleju dziura nie byla dużąa. Kontrolka sie zapala . Gasilem silnik jak tylko sie rozpedzilem. Po wymianie wszystkiego pękł mi przewod od cieczy .i olej osiągnął 120C plyn mial normalnie 90C i tylko po oleju zorientowałem sie ze jest coś nie tak. Auto bylo puste. Dodam tylko ze pali ładnie przyspiesza i cicho pracuje nie słychać żadnego tłoczenia. Jaka moze byc przyczyna tak wysokiej temperatury. Czuc ze się gotuje jak postoje w korkach to dochodzi do 100 . Czekam na jakies porady
-
Spociki Łódzkie
panowie potrzebuje takiego cuda rury od filtra powietrza , pasuje od 1.6 1.8 2.6 2.8 ma ktoś na sprzedaż ?
-
Cyrk z wolnymi obrotami
panowie , myślę że problem ze szarpaniem , podnoszeniem sie obrotów podczas zmiany biegów zażegnałem mialem to co wy szarpanie po wciskaniu gazu , po poszczaniu najbardziej do 2 tyś . wykrecony zostal kolektor ssacy , wymienilismy 2 uszczelki te co idą na głowice , a górę i dół plastikową odkręciliśmy wyczyściliśmy i wszystko posklejany na silikon odporny na temperature , wszystko poskładane i przyjemność z jazdy jest zupełna inna silnik pracuje o wiele lepiej nie szarpie nim , ładnie schodzi z obrotów , zupełnie auto nie do poznania .
-
Spociki Łódzkie
panowie szukam dobrego gazownika z Łodzi , zna ktoś dobrego ?
-
Spociki Łódzkie
mam pytanie , posiada ktos może cięgło od wkładu zamka ?? od dzwi kierowcy ( nie działał mi wymieniłem zamek bo uchwyt był pęknięty , i teraz te małe cięgiełko mi brakuje
-
[B5 ABC] Avant Quattro
z Łodzi , auta jeszcze nie przerejestrowałem
-
[B5 ABC] Avant Quattro
Witam , to moje pierwsze b5 wcześniej jeździłem 90-tką . Audi z roku 1996 Silnik 2.6 ABC Napęd Quattro Z wyposażenie -klima -2 poduchy -pełen Fis ( chyba tak to się nazywa) przód w prądzie Parę Fotek
-
szarpanie tylko na lpg szybko opada z obrotow
Witam, mam avanta z silnikiem ABC mam założoną sekwencje , mój problem polega na tym ze podczas jazdy gdy puszce gaz auto po około sekundy szarpie i gdy wcisne gaz to samo , na pb problemu nie ma ładnie schodzi z obrotów , nie szarpie autem . dodam jeszcze że często wisi mi na 1200-1300 obrotów po czym pomalutku spada , a od 5 do 2 tys spada bardzo szybko obrotek
-
Spociki Łódzkie
to o której się spotykacie ?
-
Spociki Łódzkie
kupie jakaś felge do a4 najlepiej 16 ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- ja bym podjechał ale jak ktoś przyjedzie
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
ok dzięki , bede szukał czujnika , napisze czy pomogło
-
Spociki Łódzkie
panowie , czy ktos podjechał by do mnie albo ja bym mógł przyjechac w celu podłączenia a4 pod kompa , pracuje do 17 , przed 18 jestem w domu , oczywiście nie za free
-
Spociki Łódzkie
bedzie dzisiaj ktos na spocie ?
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
u mnie też wisko daje rade , tylko wiatrak od klimy działa non stop na full obrotów po przekręceniu kluczyka , obecnie rozłączyłem go , i nie włączam klimy
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
ok . to czekam na nr czujnika . Tobie po wymianie czujnika wiatrak pracuje normalnie ?
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
dzięki kolego za sensowną odpowiedz , teraz czy musze szukac od 2.6 czy bez różnicy jaki ?
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
gdzie szukac czujnika który steruje wiatrakiem ?
-
ucięte przewody wiatraka PROBLEM gdzie podłaczyc?
koledzy mam ten sam problem co kolega wyżej , zobaczyłem że kostka jest rozłączona , podłączyłem , na drugi dzień po przekręceniu kluczyka wiatrak pracuje jak szalony , jakieś sugestie co jest do wymiany do przejrzenia , klima działa , sprawdzałem na chwile
-
Spociki Łódzkie
kratki w zderzak od strony kierowcy , uchwytów na puszke chyba na puszke są w tunelu bo moje są rozwalone ,
-
Spociki Łódzkie
potrzebuje paru plastików do auta , kto sprzedaję częsci z łodzkiego ?
-
Spociki Łódzkie
panowie przyjade za tydzien ,
-
Spociki Łódzkie
siemka , tydz temu kupiłem a4 , mam pytanie dla osób które bedą na spocie dzisiaj , macie może kompa zeby sprawdzić błędy ? podjechał bym pokazać avanta ;p
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka , jestem posiadaczem Audi a4 b5 1996r 2.6 v6 Quattro Avant , jestem z Łodzi