Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli: a czyje to takie granatowe na ramkach klubowych i stalowkach felach i czarrnych lampach z tylu ??

Tablice jakies N34HHG zoltej z tylu i bialej z przodu pod M1 widziane dzisiaj ok 17 ??

Ramki oczywiscie nasze...

Przyznam, ze pierwszy raz takie cudo widzialem... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli: a czyje to takie granatowe na ramkach klubowych i stalowkach felach i czarrnych lampach z tylu ??

Tablice jakies N34HHG zoltej z tylu i bialej z przodu pod M1 widziane dzisiaj ok 17 ??

Ramki oczywiscie nasze...

Przyznam, ze pierwszy raz takie cudo widzialem... :polew: :polew: :polew:

Kierownica z prawej strony pewnie :gwizdanie:

Ja weim kto :naughty:

Bruno, jeszcze mało widziałeś :wink4:

Opublikowano

:mysli: a czyje to takie granatowe na ramkach klubowych i stalowkach felach i czarrnych lampach z tylu ??

Tablice jakies N34HHG zoltej z tylu i bialej z przodu pod M1 widziane dzisiaj ok 17 ??

Ramki oczywiscie nasze...

Przyznam, ze pierwszy raz takie cudo widzialem... :polew: :polew: :polew:

Kierownica z prawej strony pewnie :gwizdanie:

Ja weim kto :naughty:

Bruno, jeszcze mało widziałeś :wink4:

To moze bys sie podzielil wiedza z ziomkiem z NH :decayed:

Opublikowano

:mysli: a czyje to takie granatowe na ramkach klubowych i stalowkach felach i czarrnych lampach z tylu ??

Tablice jakies N34HHG zoltej z tylu i bialej z przodu pod M1 widziane dzisiaj ok 17 ??

Ramki oczywiscie nasze...

Przyznam, ze pierwszy raz takie cudo widzialem... :polew: :polew: :polew:

Kierownica z prawej strony pewnie :gwizdanie:

Ja weim kto :naughty:

Bruno, jeszcze mało widziałeś :wink4:

To moze bys sie podzielil wiedza z ziomkiem z NH :decayed:

Przecież Ty jesteś z NS :decayed:

Opublikowano

:mysli: a czyje to takie granatowe na ramkach klubowych i stalowkach felach i czarrnych lampach z tylu ??

Tablice jakies N34HHG zoltej z tylu i bialej z przodu pod M1 widziane dzisiaj ok 17 ??

Ramki oczywiscie nasze...

Przyznam, ze pierwszy raz takie cudo widzialem... :polew: :polew: :polew:

Kierownica z prawej strony pewnie :gwizdanie:

Ja weim kto :naughty:

Bruno, jeszcze mało widziałeś :wink4:

To moze bys sie podzielil wiedza z ziomkiem z NH :decayed:

Przecież Ty jesteś z NS :decayed:

Blachy mam z KaNSas, ale prawem zasiedlenia po 6 latach jestem juz z NH :evil:

Opublikowano
Blachy mam z KaNSas, ale prawem zasiedlenia po 6 latach jestem juz z NH

no to ja bym sie tym faktem nie chwalił :polew: :polew:

Opublikowano
Blachy mam z KaNSas, ale prawem zasiedlenia po 6 latach jestem juz z NH

no to ja bym sie tym faktem nie chwalił :polew: :polew:

OZI :bicz: :bicz3: chyba NEX-a na Ciebie napuszcze... :gwizdanie:

Opublikowano

Ptyś :cool1:

Opublikowano

heheheheh spokojnie :decayed:

Opublikowano

Ptyś :cool1:

Tak jarko to wlasnie jego bryke dzis widzialem, na zywo troche inaczej wyglada niz na fotach... :gwizdanie:

Ten samochod jest... :mysli: ... ze tak powiem specyficzny...szczegolnie wnetrze... :naughty:

Opublikowano
Blachy mam z KaNSas, ale prawem zasiedlenia po 6 latach jestem juz z NH

no to ja bym sie tym faktem nie chwalił :polew: :polew:

OZI :bicz: :bicz3: chyba NEX-a na Ciebie napuszcze... :gwizdanie:

a co to nex napis na dropsach? :cool1::wink4:

Opublikowano

tak, w żabce takie widziałem :kox:

Opublikowano

ozi

Opublikowano

ozi

Wąski nie pij tyle :decayed:

Opublikowano

ozi

co ozi????

[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 12:19_________________________________________________ :decayed: [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 14:25_________________________________________________Arson kolo orlena na ruczaju 14 20

Opublikowano

wąski i kepasa dzisiaj

Opublikowano

PIXI TIXI pod Krokusem dzisiaj kilka minut temu :)

Opublikowano

Ozi na Orlenie Ruczaj :)

Opublikowano
  • Autor

wczoraj

godz 15 bulwarowa

Pablo i Ykk

Opublikowano

Wczoraj koło 15:00 Sokolnh a ykk wcześniej i pózniej :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.