Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stawiam ze to był Kerczi :naughty:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też tak bym obstawiał, jeśli to nie Ty Cuber....

Opublikowano

A jeśli miał ramki klubowe to nie znaczy że od nas bo A4eu mają podobne a widziałem ostatnio 3 avanty od nich jednego dnia...

Opublikowano

A jeśli miał ramki klubowe to nie znaczy że od nas bo A4eu mają podobne a widziałem ostatnio 3 avanty od nich jednego dnia...

B7 ?? :gwizdanie:

Opublikowano

A jeśli miał ramki klubowe to nie znaczy że od nas bo A4eu mają podobne a widziałem ostatnio 3 avanty od nich jednego dnia...

B7 ?? :gwizdanie:

3 w B5 :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo a przeciez piszemu to o B7 :wink4:

Opublikowano

Pablo a przeciez piszemu to o B7 :wink4:

Wiem wiem ale zarzuciłem temat o czymś co nie można skopiować :decayed: i żeby się chłopaki nie domyślali kto to jest jak nie mogą rozpoznać. Najpierw lookamy dokładnie na ramkę a pozniej się zastanawiamy ktory to od nas hehe

Opublikowano

be piątką to mnie mogą połechtać po migdałkach... :naughty:

Opublikowano

be piątką to mnie mogą połechtać po migdałkach... :naughty:

Ciebie juz Boseron polechtal po migdalkach swoja lufa B5 :polew:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 08:50_________________________________________________

A jeśli miał ramki klubowe to nie znaczy że od nas bo A4eu mają podobne a widziałem ostatnio 3 avanty od nich jednego dnia...

PABLO jak widzisz potrojnie to nie pij wiecej tego denaturatu, bo potem juz nic nie zobaczysz... :polew:

Opublikowano

Boseron i Wąski u Wąskiego :decayed:

Opublikowano

Witam,

Kobieta mi tu donosi ze widziala dzis czarnego AVANTA na ul. 29go listopada ok . 10 z klubowa ramka i naklejka. Kto to :wink4: ?

KMI 65GM CZY JAKOS TAK?

Jesli tak to ja :)

tez widzialem...Ładną masz Kobiete...zreszta furmanke tez :) POZDROWIENIA

Opublikowano

tak jest :>

Furmanka fajna tylko szkoda ze nie Q :confused4:

Twoja tez koksiarska :naughty: :naughty:

Opublikowano

tak jest :>

Furmanka fajna tylko szkoda ze nie Q :confused4:

Twoja tez koksiarska :naughty: :naughty:

no to mozemy sobie podac reke...Q nie ma :(

Opublikowano

wczoraj Boseron w okolicy pólnocy w knajpie której nazwy nie pamiętam.

Dzisiaj kolega którego nicku niestety też nie pamiętam (na tablicach WR02...), no i na koniec Pablo który mnie oczywiście nie zauważył... W międzyczasie dziewczyna Przemiana. :>

Opublikowano

dziś , 17 godzina na ulicy opolskiej

Pablo z ykk , szli trzymając się za rękę - POWAGA!!! :shocked::naughty::decayed:

jak trąbnąłem to palili głupa że jeden drugiemu zapalniczkę podawał ale jak powiedziałem dajcie papierosa to nie mieli - ciepłe ściemniacze :decayed::naughty::polew:

Opublikowano

dziś , 17 godzina na ulicy opolskiej

Pablo z ykk , szli trzymając się za rękę - POWAGA!!! :shocked::naughty::decayed:

jak trąbnąłem to palili głupa że jeden drugiemu zapalniczkę podawał ale jak powiedziałem dajcie papierosa to nie mieli - ciepłe ściemniacze :decayed::naughty::polew:

a to o taaakich interesach mowil PABLO :polew: :polew:

Opublikowano

dziś , 17 godzina na ulicy opolskiej

Pablo z ykk , szli trzymając się za rękę - POWAGA!!! :shocked::naughty::decayed:

jak trąbnąłem to palili głupa że jeden drugiemu zapalniczkę podawał ale jak powiedziałem dajcie papierosa to nie mieli - ciepłe ściemniacze :decayed::naughty::polew:

a to o taaakich interesach mowil PABLO :polew: :polew:

a ja się zastanawiałem co jeżyk tak często w krk ostatnio :polew:
Opublikowano

Oj wy głuptoki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

TrueOgre 17.00 M1

Opublikowano

TrueOgre 17.00 M1

i nie podszedłeś nawet :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.