Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica I siedzenia Grzane


klakier764

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam takie pytanko Malutkie A mianowicie Nie używam często grania dupek bo jakoś nie przepadam za tym a że to mam w aucie i jak w temacie Podgrzewaną mam kierownice I jakoś tak z ciekawości wczoraj włączyłem sobie grzanie tyłka kierowcy z nadzieją ze to trochę rozruszam A tu zonk nie grzeje mi siedzenie kierowcy i kierownica czemu nic nie robiłem z elektryką sie nie bawiłem Pasażera ok drażni mnie to bo wszytko dział a to przestało co może byc tego przyczyna jak by ktoś bym mi uprzejmy podpowiedzieć Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drażę dalej temat byłem na VAGU i wyskoczyły tylko dwa błędy 01370 i 01559 Pasażera grzeje Tylko brak cieplutka kiery i kierowcy siedzenia chyyy Bezpieczniki całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie miałem tak że dupogrzanie mi się przepaliło i trzeba było fotel kierowcy wyciągnąć rozebrać lewą stronę z tapicerki, uciąć przepalony kabelek i wlutować kawałek nowego- od tej pory śmiga bez problemu:wink: tylko skoro piszesz że nie używałeś to nie wiem czy to może być przyczyną...

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

może kostki pod siedzeniem posprawdzaj czy wszystko dobrze styka- najlepiej psiknij na nie czymś co poprawia przewodzenie, albo po prostu rozepnij i przeczyść może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko Ok jak na razie tylko fotel kierowcy nie grzeje reszta działa wag podpowiada że jakis 01370 i 01559 cos takiego ale co to dokładnie jest ????

Edytowane przez klakier764
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , niechce zakładać nowego tem , więc napisze tutaj , czy kiera z B7 pasóje do B6 , bez zadnych przróbek , chcę sobie takowa zamontowąć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje. Tyko trzeba pamietac o tasmie z tylu. Trzeba sprawdzić bo gdybyś miał 4 ramienna w b6 a chcial założyć 3ramienna z b7 to moze nie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mam 4 ramienna czyli niebedzie pasowąc . powiedz mi jeszcze o jaka tasme chodzi jak mam sprawdzic czy bedzie pasowac 4 czy 3 ramienna kiera od b7 ..

Edytowane przez razor37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...