Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kierownica I siedzenia Grzane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam takie pytanko Malutkie A mianowicie Nie używam często grania dupek bo jakoś nie przepadam za tym a że to mam w aucie i jak w temacie Podgrzewaną mam kierownice I jakoś tak z ciekawości wczoraj włączyłem sobie grzanie tyłka kierowcy z nadzieją ze to trochę rozruszam A tu zonk nie grzeje mi siedzenie kierowcy i kierownica czemu nic nie robiłem z elektryką sie nie bawiłem Pasażera ok drażni mnie to bo wszytko dział a to przestało co może byc tego przyczyna jak by ktoś bym mi uprzejmy podpowiedzieć Dzięki

Opublikowano

najpierw posprawdzaj czy bezpieczniki cale

Opublikowano
  • Autor

To każde siedzenie ma osobno bezpiecznik ???

Opublikowano

nie kazde ale sprzawdz czy sie nie spalil jesli nie to zapnij vaga

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam drażę dalej temat byłem na VAGU i wyskoczyły tylko dwa błędy 01370 i 01559 Pasażera grzeje Tylko brak cieplutka kiery i kierowcy siedzenia chyyy Bezpieczniki całe

Opublikowano

ja u siebie miałem tak że dupogrzanie mi się przepaliło i trzeba było fotel kierowcy wyciągnąć rozebrać lewą stronę z tapicerki, uciąć przepalony kabelek i wlutować kawałek nowego- od tej pory śmiga bez problemu:wink: tylko skoro piszesz że nie używałeś to nie wiem czy to może być przyczyną...

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

może kostki pod siedzeniem posprawdzaj czy wszystko dobrze styka- najlepiej psiknij na nie czymś co poprawia przewodzenie, albo po prostu rozepnij i przeczyść może pomoże.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wszytko Ok jak na razie tylko fotel kierowcy nie grzeje reszta działa wag podpowiada że jakis 01370 i 01559 cos takiego ale co to dokładnie jest ????

Edytowane przez klakier764

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Masz podgrzewaną kierownicę w b6?

Opublikowano

Witam , niechce zakładać nowego tem , więc napisze tutaj , czy kiera z B7 pasóje do B6 , bez zadnych przróbek , chcę sobie takowa zamontowąć ...

Opublikowano

Pasuje. Tyko trzeba pamietac o tasmie z tylu. Trzeba sprawdzić bo gdybyś miał 4 ramienna w b6 a chcial założyć 3ramienna z b7 to moze nie pasować

Opublikowano

Własnie mam 4 ramienna czyli niebedzie pasowąc . powiedz mi jeszcze o jaka tasme chodzi jak mam sprawdzic czy bedzie pasowac 4 czy 3 ramienna kiera od b7 ..

Edytowane przez razor37

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.