Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przy deptaniu odcina turbo :/


RalphA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem taki jak w temacie, przy ostrym deptaniu ECU chyba odpina turbo... czasem jest to przy 3200obr czasem wyzej czasem niżej i nie ma znaczeniu na jakim biegu... W vagu sprawdzalem i turbo przeładowuje :/

sztanga z turbawki pracuj. Dziś wymieniłem "czujnik kolektora dolotowego i ciśnienia doładowania" i niestety nadal odlącza turbo. Niby weże wygladaja prawidłowo, bez pęknieć itp. Jadąc po autostradzie jak odłączy turbo to "puszczam gaz auto toczy się na biegu i po chiwli znowu turbo jest ale tylko do momentu w którym znowu nie przycisne"

Pacjent to A4 b6 silnik AWX po modach:

-BRD

-FIMC

-Dolot + downpipe

-zaślepiony EGR

program u Aliego na jakieś 195 km i 400N, do tej pory 1,5 roku wszystko działało a teraz cuda. Proszę o pomoc

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 16:55 ----------

wymieniłem dziś jeszcze węże z podciśnienia, niestety zabieg wciąż nie pomógł. Co ciekawe odpina turbo tylko przy deptaniu przy spokojnym przyśpieszaniu dochodzi nawet do 4200 obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobi logi i bedzie coś wiadomo. Ja jeszcze się nie spotkałem żeby w BRD zacinały się kierownice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat do zamknięcia, turbo w porządku była nieszczelność na węzach z doładowania i filtr powietrza do wymiany bo go przedmuchało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...