Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ilość głośników w standardzie


e1thx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie

Nie mogę nigdzie znaleźć ile głośników jest w standardzie b6 avant 2002r, pomijając bose, czy przy radiu audi Concert w standardzie jest 8 głośników sub i wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standard 9 głośników + sub i wzmacniacz, dzięki kolego. Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakiś czas temu postanowiłem coś zrobić z nagłośnieniem w mojej a4 ponieważ nie grał tył.

Zabrałem sie najpierw za przód wygłuszyłem drzwi wymieniłem głośniki na HELIX B62C gra spoko

Ostatnio postanowiłem zrobić to samo z tylnymi drzwiami i tu był było moje zdziwienie , po zdjęciu tapicerki zauważyłem ze w tapicerce pod siatka maskująca głośnik niema otworu aby dźwięk sie wydobywał , a głośnika w drzwiach nie było. Pomyślałem trudno głośniki mam zdejmę fabryczne wygłuszenie zamontuje dystans głośnik podłącze kable i po sprawie a tu kolejne rozczarowanie w drzwiach nie było nawet kabli.

Z kostki iso idą tylko dwa kanały na przód lewy i prawy.

I tu moje pytanie czy audi by było takie oszczędne i w moim modelu nie pościli kabli do głośników tylnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego krzysiekc60 może ktoś wyszabrował suba ze wzmacniaczem, głośnikami i wiązkami. W Avantach powinien być sub ze wzmacniaczem w bagażniku i tylne głośniki podłączone do tego wzmacniacza. W sedanach są wersje bez wzmacniacza i suba, a kable do głośników w tylnych drzwiach są wyprowadzane z radia, ale żeby całkiem głośników w tylnych drzwiach nie było, to nie słyszałem.

Jakie masz radio i ile kostek przychodzi do radia? Dwie, czy trzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subwoofera i wzmacniacza nie mam. Kostki mam dwie (zasilanie i głośniki) nie było firmowego radia tylko jakis sony obecnie mam alpine. Dodam ze na drzwiach tylnych było wygłuszenie fabryczne zasłaniające otwór na glosnik w drzwiach. Ma ktos jakis schemat jak powinno wyglądać nagłośnienie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek spoko nie jesteś sam, ja u siebie w b6 avant tez mam identyczną sytuacje... brak głośników na tyle, brak suba i co najlepsze zeroooo instalacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zestawy-bose-sedana-avanta-321014/

Zapytać czy da się załatwić z wiązkami do tylnych drzwi lub czy nie ma zwykłego zestawu.

Spotkałem już jak ktoś sprzedawał suba ze wzmacniaczem i wiązkami do tylnych drzwi.

Także można coś upolować i do roboty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian albo czaki sprzedawali gotowe wiązki audio do b6/b7 także u nich myśle coś sie znajdzie;)

ja wcześniej niestety zrobilem sobie sam instalacje takze teraz juz mi to nie jest potrzebne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...