Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oslona lewarka skrzyni a4 b5 lift


oyamabdg

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

mam trochę zniszczony ten plastik i mam w rzadkim jasnym kolorze także znalezienie ładnego używanego graniczy z cudem. Orientuje się ktoś może czy takie coś można kupić w ASO ile to mogłoby kosztować ? Ma ktoś może takie co wyjęte i mógłby mi podać numer tej osłony to bym sam zadzwonił i zapytał. z góry dzięki.

4101752439

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a dlaczego sam u siebie nie wymontujesz tej osłony? Banalnie prosta sprawa :facepalm:

Odkręcasz (w lewo) gałkę zmiany biegów, następnie na samym końcu tej osłony (od strony ręcznego) pociągasz ją do góry i wyskakuje z dwóch zatrzasków, potem ściągasz plastikowy kołnierz mieszka z dźwigni zmiany biegów i już możesz samemu spisać numery :wink:

BTW chyba mam taki sam kolor wnętrza o którym mówisz i u mnie tą osłonę mam ładnie oklejoną ekoskórą :wink: Fajne rozwiązanie, polecam :wink: Na załączonej focie widać mniej więcej jak to wygląda:

gfsy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie prosta sprawa, zeszło raz dwa. Sprawdziłem to takie osłony chodzą za granicą za około 100 euro :D także boję się nawet dzwonić do ASO. Ja mam zupełnie inne wnętrze, bez czarnych akcentów, wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...