Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka czujników zamków(drzwi) na starego typu


Duch^

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy ktoś przerabiał a raczej poprawiał fabrykę i wstawiał zwykłe czujniki wciskowe zamiast wymiany wszystkich zamków (lub styczników co i tak nie pomaga często) tak żeby zapalało się oświetlenie ? Chciałbym zrobić moda i wstawić zwykłe przełączniki między drzwiami a słupkiem da się to nawet zrobić zęby nie było ich widać tylko czy podłączenie będzie proste ? A czy fis też będzie pokazywał otwarcie drzwi? Mam pakiet full oświetlenia a działają mi tylko drzwi kierowcy(fis+oświetlenie) więc lepie zrobić to raz i mieć z głowy na lata a przy awarii wymienić stycznik za 5zł a wymiana 2 minuty.. Jeżeli tak to jaki stycznik by trzeba było kupić żeby widzieć na fis też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ostatnio przerabiałem Passat b5 fl a myślę że to bliźniacze konstrukcje. Da się to zrobić, wszystko działa jak należy. Trzeba rozebrać drzwi, uciąć dwa kabelki z zamka, dolutować do wyłącznika, wywierać dziurę w drzwiach i wszystko hula a do tego nic nie widać w passacie a myślę że u Ciebie będzie podobnie. Jak coś to daj maila to mogę podesłać foty gdzie to założyłem w passacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec kolego udało ci się zrealizować moda? jeśli tak to może masz jakieś zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...