Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt polerowania pastami 3M


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie, przekopuję trochę internet żeby nie zakładać bez potrzeby tematu i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mianowicie, ile powinno kosztować 3 etapowy proces polerowania a4 avant pastami 3M? Ze strony mojego kolegi padła propozycja 500zł na gotowo, nie wiem czy to dużo czy mało, powiedział że wszystkich rys mi nie zdejmie i tak (w sumie nawet nie zależy mi na tym, dla informacji piszę). Uznał że lakier nie jest w złym stanie ale auto jest duże i będzie trochę roboty z nim. Powiedział że zajmie mu to dwa dni, no i teraz nie wiem czy nie wyglinkować sobie samemu a jemu tylko korekta i potem samemu nie położyć wosku? On mi to proponował z woskiem już... dobrą cenę sobie zażyczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie jednoznacznie odpowiedziec na Twoje pytanie. Nie wiadomo jaki poziom reprezentuje kolega. Wiadomo, ze poza srodkami pasty, gabki, plyn inspekcyjny, polerka, fibry i inne cfantyki potrzeba duzo energii na swiatlo i maszyne.

Do wszystkiego dochodzi jeszcze cena za prace i jej jakosc.

Jesli robi to na wysokim poziomie, to cena bardzo niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pracuje jako lakiernik już ponad 5 lat i to w takim zakładzie gdzie jest non stop dużo ludzi... co do jakości jego pracy raczej nie słyszałem żeby ktoś miał zastrzeżenia. No dobra, mam nadzieję że nie pogniewa się jak zaproponuję że sobie sam nałożę wosk na swoją maszynkę :decayed: Tego sobie nie odmówię :whistling: Zwłaszcza że zgodnie z Twoim zaleceniem kupiłem sobie nattys blue :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Poelrwaniu dokladnie umyj auto DELIKATNIE i przetrzyj IPA. Wtedy bedziesz znam poziom korekty a wosk dluzej posiedzi.

Ultrafina czyli pasta finiszowa 3M ma wiecej wypelniaczy i zapychaczy niz wiekszosc politur na rynku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...