Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mechanizm opuszczania szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szyba przednia od strony pasażera przestała reagować na przycisk opuszczania. Okazało się, że linka spadła z tej białej dużej rolki i ogólnie nie nadaje się do niczego. Nie chciałbym się z tym więcej bawić. Pytanie czy jest jakiś sprawdzony zamiennik mechanizmu?

Opublikowano

Ja osobiście kupiłem używkę za 150 zeta od siemian-a + koszty wysyłki.

Opublikowano

Niestety zamienników brak.... robiłem to dwa razy i u 2 różnych mechaników i jeden chciał mi gówno wcisnąć i powiedzieć że to ori ale mu nie spasowało. Drugi od razu powiedział, że tylko ori. W aso całe prowadnice z linkami ok 500zł.

Opublikowano

W 2009 r. w ASO płaciłem 350, a teraz przy drugich drzwiach i przy tych cenach postawiłem na ori używkę. Zobaczymy jak długo pochodzi.

Opublikowano

Zamienników mechanizmów podnoszenia szyby na alle jest sporo. Sam u siebie wymienialem od strony kierowcy. Dałem ok 150 zł z przesyłką. W zasadzie niczym nie różnił się od tego który szedł na pierwszy montaż. Trzeba tylko uważać przy skręcaniu silniczka do mechanizmu bo niebieski plastik jest dość kruchy. Zapytaj na komisie forumowym może ktoś ma do sprzedania oryginał.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy po wymianie zauważyłem, że drzwi na dole odstają ok 4mm. Pamiętam, że podczas demontażu spadła mi taka duża podkładka o grubości ok 4mm. Nie instalowałem jej bo nie wiedziałem gdzie i tak złożyłem. Pytanie gdzie ta podkładka powinna być? Bo pewnie ona jest winna odstawania drzwi.

Opublikowano

Chyba boczek źle wskoczył na któryś zatrzask.

A tu jest rysunek:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-demontaz-tapicerki-przednich-drzwi-2307/

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Może to któraś z tych podkładek (na czerwono)

IMGP3163.jpg

Opublikowano
  • Autor

To była metalowa podkładka o średnicy ok. 1,5 cm i grubości ok 3- 4 mm.

http://zapodaj.net/efde7be39b8e0.jpg.html

wydaje mi się, że spadła z tego rejonu. Nie mogłem jej nigdzie wpasować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.