Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Język Polski w RNS-E media z EXEO


dzidziusb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! RNS-E MEDIA SEAT EXEO właśnie nabyłem taką nawigację i założyłem do a4b7.Teraz się z nią zapoznaje Wiem że kilku forumowiczów już korzysta z tej jednostki.Chodzi mi o możliwości tego urządzenia (czy ktoś założył już dvd do tej jednostki) oraz chciałem się dowiedzieć gdzie można dostać pewne spolszczenie do tej jednostki gdyż naczytałem się że można ją łatwo uszkodzić a tego bym bardzo nie chciał mój soft SW 0220 HW H07. Proszę o pomoc !!

Z góry dziękuję i pozdrawiam!!

---------- Post dopisany 22-04-2014 at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 10:27 ----------

Dzwoniłem do firmy z Krakowa ale ta usługa jest przerażająco droga!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też gościu pod opolem:

Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

ale nie dzwoniłem i cen nie znam... Rns-e pewnie jak każdy inny tylko LED:wink: jak chcesz DVD czy też TV podłączyć musisz mieć odpowiednie urządzenie i kodowanie RNS-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Czyli nic więcej się nie dowiedziałem odnośnie spolszczenia.Opanowałem kodowanie sterowanie działa rds na wyświetlaczu działa telefon też tylko nie mogę wymusić nawigacji aby pokazywała między zegarami. Może jakieś sugestie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Czyli nic więcej się nie dowiedziałem odnośnie spolszczenia.Opanowałem kodowanie sterowanie działa rds na wyświetlaczu działa telefon też tylko nie mogę wymusić nawigacji aby pokazywała między zegarami. Może jakieś sugestie??

Odznaczasz kompas ............zreszta wszystko jest INNSTRUKCJI

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/instrukcka-obslugi-rns-e-307170/#post3932852

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Odznaczenie kompasu nic nie daje tylko tyle że pojawia się kompas na wyświetlaczu RNS-E albo nie a na Fisie mam u góry RDS radia a poniżej komputer!

---------- Post dopisany 01-05-2014 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 23:06 ----------

Pozdrawiam wszystkich!! Dla zainteresowanych chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami.Doszedłem do wniosku że adaptacja jest ważna lecz kodowanie też musi być prawidłowe a więc moje ustawienia które pozwalają na pełną obsługę nawigacji tzn wyświetlanie nawigacji między zegarami,połączenie tel.to

opcja licznik nr 17

kanał 60___ 1031 miałem 1045 i (to był powód nie wyświetlania nawigacji na FISIE)

kanał 61___ 3331

kanał 62___ 23

Na kanale 62 ustawiałem 21 ale zawieszał mi się FIS tzn niby wszystko działało ale gdy połaczył mi się tel. to nie zawsze pokazywał mi nawigację między zegarami.

Jeżeli chodzi o kodowanie nawigacji to mam takie ustawienie 0311755. Audi b7 system głośników bez BOSE ,tel,polecenia głosowe (tylko tel) oraz jednostka z SEATA EXEO. Niby pokazuje mi jakiś błąd w kodowaniu lecz wszystko działa jak należy.W trzeciej pozycji dawałem też 0 ale żadnych zmian.Może ktoś podzieli się swoimi ustawieniami.No i ten język w nawigacjii.............

Pozdrawiam!!!

Niby pokazuje mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest opcja ze zmieniarka podupada ? za cholere nie czyta meta info , probowalem roznych plyt roznych programow roznych nagrywarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...