Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Sedan 2.8 Quattro, na wypasie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowicze :)

Chciałbym zaprezentować wam swoją A4.

Serduszko: V6 2.8 AAH 174km Benzyna + LPG Stag 300+

Rocznik: 1995

Przebieg: 318000 na tą chwilę.

Kolor: Czarny metalik

Wyposażenie Audiolki:

-Najważniejsze czyli napęd QUATTRO :)

-Komputer pokładowy

-Skórzane i podgrzewane fotele od S4

-Kiera 3-ramienna od S4

-Klimatronik

-4 elektryczne szyby

-Elektryczne i podgrzewane lusterka

-Elektryczny szyberdach

-Wspomaganie kierownicy

-ABS

-Immobilizer

-Poduszki powietrzne

-Auto alarm

-Spryskiwacze reflektorów

-Podłokietnik z przodu i z tyłu.

-Centralny zamek z pilotem (Zamontowany radiowy odbiornik, do 97r. były na podczerwień)

-Alufelgi 16" z oponami 205/50 Lato

-Stalówki 15" z oponami 195/55 Zima

Kupione w minione wakacje. Doinwestowałem je po kupnie:

-Wahacze przód Febi kpl + końcówki drążków

-Tuleje wahaczy tył (Quattro = serwis)

-Amortyzatory Koni

-Kable i świece

-Klocki hamulcowe

-Czujniki ABS 2szt

-Termostat

-Nowy chip do Gazu

i wiele innych rzeczy ale tu chyba to nie istotne :)

Tak Autko prezentuje się z zewnątrz:

20140418_174844.jpg20140418_174930.jpg20140418_174953.jpg20140418_175003.jpg20140418_175106.jpg20140418_175137.jpg20140418_174911.jpg20140418_175931.jpg20140418_175326.jpg20140418_175340.jpg

Wnętrze:

20140418_180336.jpg20140418_180329.jpg20140418_180326.jpg20140312_094006.jpg20140418_180251.jpg20140418_180244.jpg20140418_180318.jpg20140418_180259.jpg20140312_093209.jpg20140312_093119.jpg20140312_093244.jpg20140312_093412.jpg

Silniczek:

20140312_093625.jpg20140312_093633.jpg20140312_093638.jpg20140312_093656.jpg20140312_093702.jpg20140312_093641.jpg

Filmik - prezentacja Auta:

Dźwięk silnika:

Opublikowano

Witam kolege z NPI . fajne autko tylko na drugim filmiku zaczyna ci dymic na niebiesko. z Pisza jestes?

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

na sprzedanie jest bo widze fotki te same co w ogloszeniu.

Opublikowano
  • Autor

Witam. Jestem z okolicy Pisza, Ruciane-Nida. Tak wystawiłem na sprzedaż.

Opublikowano

No tak, w dziale sprzedam nie mozna sprzedawać, to trzeba zrobić wątek o swoim aucie i próbować w ten sposób na forum sprzedawać....:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tak jest to wątek o aucie, nie ogłoszenie. Nie napisałem nic o sprzedaży jedynie odpowiedziałem koledze wyżej. Nie rozumiem w czym widzisz problem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.