Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Róznica w amorkach i sprezynach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy od 2,5tdi amory i springi s line beda wyzsze i twardsze niz od 1.9

pozdrawiam

Opublikowano
Witam czy od 2,5tdi amory i springi s line beda wyzsze i twardsze niz od 1.9

pozdrawiam

Generalnie jesli chodzi o spirale to bardzo prawdopodobne ze wlasnie jest tak jak piszesz.

Twardość sprezyn podzielona jest na klasy osi przedniej i tylnej oznaczona kolorami ale...

Gdy założyłem springi na przód dobrane pod moja klasę wagową (0JJ, nbzz) ale nie od 1.9 tylko od V6 to auto stało wysoko jak traktor. Wymienialem rownież odboje, osłony, i myślałem ze mechanik cos spieprzyl w tym temacie ale po założeniu starych springów na przód wszystko wróciło do normy. Dodam tylko ze na tył kupiłem springi od 1.9 i wszystko było i jest gucio.

Opublikowano
  • Autor

o to wlasnie mi chodzilo tyl mam juz kompletny na z amorami i sprezynami od BE 4 razy niebieski teraz mialem klopot ze sprezynami bo są od 2,5tdi kolory bodajze niebieski zielony zielony i autko stalo o 2cm wyzej niz standard.

Czyli podsumowując amortyzatory s-line z 3.0tdi 2.5tdi albo 1.9tdi beda mialy taka sama wysokosc? http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf patrzac po klasie amortyzatora mozna stwierdzic tylko jego twardosc? jego dlugosc nie ulega zmianie?

Opublikowano
o to wlasnie mi chodzilo tyl mam juz kompletny na z amorami i sprezynami od BE 4 razy niebieski teraz mialem klopot ze sprezynami bo są od 2,5tdi kolory bodajze niebieski zielony zielony i autko stalo o 2cm wyzej niz standard.

Czyli podsumowując amortyzatory s-line z 3.0tdi 2.5tdi albo 1.9tdi beda mialy taka sama wysokosc? http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf patrzac po klasie amortyzatora mozna stwierdzic tylko jego twardosc? jego dlugosc nie ulega zmianie?

Dokładnie tak. Wracając do sprezyn to uważam ze klasy wagowe którym odpowiadają sprezyny oznaczone kolorami powinny byc jedyną opcją doboru sprezyn do auta.

Opublikowano
  • Autor

dzieki za zrozumienie tego pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.