Treść opublikowana przez Daniotkd
-
Róznica w amorkach i sprezynach
dzieki za zrozumienie tego pozdrawiam
-
Róznica w amorkach i sprezynach
o to wlasnie mi chodzilo tyl mam juz kompletny na z amorami i sprezynami od BE 4 razy niebieski teraz mialem klopot ze sprezynami bo są od 2,5tdi kolory bodajze niebieski zielony zielony i autko stalo o 2cm wyzej niz standard. Czyli podsumowując amortyzatory s-line z 3.0tdi 2.5tdi albo 1.9tdi beda mialy taka sama wysokosc? http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf patrzac po klasie amortyzatora mozna stwierdzic tylko jego twardosc? jego dlugosc nie ulega zmianie?
-
Róznica w amorkach i sprezynach
Witam czy od 2,5tdi amory i springi s line beda wyzsze i twardsze niz od 1.9 pozdrawiam
-
Pytanie o błotnik!
Cześć, potrzebny mi nowy błotnik i mam pytanie czy ten z allegro jest coś warty? " Błotnik Przód Audi A4 B6 00-04 Nowy wysyłka 24H (3934482680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. " czy lepiej sie opłaca kupić używke ori w kolorze lub ewentualnie do malowania? ( BŁOTNIK AUDI A4 B6 00-04 KAŻDY KOLOR OCYNK B7 B8 ! (3956280633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) Z góry dzięki pozdro!
-
Spoty Puławskie
dzieki! bede kombinował zawsze jak do czegos dochodze to metoda prób i bledów ewentualnie forum;P. Cięzko bedzie ale rozkminie:D
-
Spoty Puławskie
ja bym sie pisal jeszcze na zimowy tylko tak najlepiej kolo 18 ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- ogarnia ktos moze jak odpalić VAG 409.1 na win7 64bit ? podobno na tym systemie nie mozna nawet zainstalowac xpka na virtualu ;( a kupilem kabelek ciezko mi tez zainstalowac do niego sterowniki pod usb bo windows sam odrazu instaluje mi swoje
-
Spoty Puławskie
Robiłem kiedyś pizze w 108:P wesołych świat wszystkim życze
-
Spoty Puławskie
do roboty smigam pod neonetem stoi praktycznie zawsze w godzinach 9-18 (jakbyś ktoś chciał popatrzec na laleczke hehe na spocie sie pochwale 2 din juz z ponad pół roku temu, wlasnorecznie dociety tunel klimatronic itp:P chyba ze ma ktoś ochote dzisiaj poleciec gdzies bokiem w godzinach wieczornych kolo 19:) i pytanie jakby ktoś wiedział o jakiś good yearach gripach 8 używki albo nówki tanio kupie:) 2 sztuki(195/65/15)
-
Spoty Puławskie
Troche sie nie było na forum siema wszystkim:D
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
u mnie ten sam problem co u kowiego ( z rannym odpalaniem) zakupiłem wahlera ale niestety po przejechaniu okolo 30km spokojnej jazdy mam 90stopni, niestety gdy stane tylko na światłach chwile pochodzi na luzie odrazu wskazówka leci w dół nie mam pojecia co to moze byc bede próbował podpinać pod VAGa ale narazie nie mam jak
-
Mocne drgania na sprzęgle
Witam od dzisiaj gdy wyjechalem na miasto podczas jazdy wszystko bylo ok gdy wrzuciłem na luz albo wcisnąłem sprzęgło poczułem mocne drgania na pedale i dziwny zgrzyt pod pokrywą silnika gdy puszczał sprzegło i daje gazu to ustaje. Podjechałem do domu odczekałem jakąś godzine wsiadłem do samochodu odpaliłem i wszystko było w normie na poczatku tylko małe objawy tego co wczesniej potem ustało. Czy to może być dwumasa czy coś innego pomocy ((
-
Dziwne tarcie i zgrzyt
panowie juz wrocilem do domu panowie podejzewam ze prawdopodobnie to czujnik abs albo jakis przewód bo momentami odlacza mi esp i abs musze podpiac pod vag i wkleje logi albo dam znac co jest nie tak
-
Dziwne tarcie i zgrzyt
po trasie padalo byc moze tarcze na dniach sie wybiore do kogos kto sie na tym zna bo niestety jestem 600km od domu a do byle kogo nie pojade chyba ze ktos sie orientuje w okolicach wladyslawowo, trojmiasta i poleci kogos sprawdzonego
-
Dziwne tarcie i zgrzyt
panowie mam problem podczas hamowania cos tak jakby szarpie pedalem bardzo podobnie do abs ale dzieje sie to tylko wtedy gdy samochod zwolnił juz do 10-15km/h i mniej gdy jestem rozpedzony 50-100km wszystko jest ok czy moglby byc to zwalony czujnik abs? wyjechalem teraz na wakacje 600km i obawiam sie powrotu prosze o pomoc
-
Spoty Puławskie
sroda czwartek sobota wolne reszte praca, także bede czytał częściej panowie moze wpadne
-
Dobrzy chiptunerzy
poszukuje kogos kto podkreci moja audiolke w okolicy puław z góry dziekuje
-
Spoty Puławskie
jak ktos znajdzie taka dokładna maszyne zeby wycieła symbole na przełącznik to dawac znac
-
Spoty Puławskie
dobrze jest szkoda tylko ze tym bokiem co jest do malowania
-
Spoty Puławskie
bedziemy z cyskiem
-
[ALL B6] Nowy przełącznik świateł
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0 Bardzo mi pomógł ten temat POLECAM!!! przełożenie pinów w kostce od przełącznika 8E0 941 531 na swap do przełącznika 8E0 941 531 A : 4 do 11 16 do 14 Niedługo napisze czy działa [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 11:29_________________________________________________wszystko działa jak trzeba przeciwmgielne mijania pozycje w kazdym badz razie pomoglo dzieki!
-
Włącznik świateł auto w Audi A4 B6
PAnowie albo dominikt1 mam pytanie do was teraz jeżeli posiadam przełącnzik typu 531 a kupiłem 531 A jakie piny pozamieniać? z góry dzieki pozdro !
-
[ALL B6] Nowy przełącznik świateł
już wiem w czym moze tkwic problem mój stary przełącznik ma oznaczenie 531 (fabrycznie 1/2FIS) a przełącznik kupiłem z oznaczeniem 531 A pewnie od samochodu z pełnym FISem dodatkowo mam od kumpla przełącznik z B7 który ma oznaczenie 531 C i gdy tego podepne w ogóle nie chodza światła przeciwmgiwlne ma ktos jakis pomysł co zrobic zeby działało bez Full Fis?
-
[ALL B6] Nowy przełącznik świateł
Uzywany ale w idealnym stanie wizualnym. Przekladalem od mojego kolegi i u niego jest ok a u mnie tak samo caly czas sa zapalone, nawet jak sa wyjete kluczyki to pozycja sie swieci ;/
-
[ALL B6] Nowy przełącznik świateł
Witam mam problem kupiłem niedawno drugi przełącznik świateł i gdy go podpinam światła mimo ze sa wylaczone świecą, wie ktos co moze byc nie tak?
-
[ALL B6] Audi Symphony 3 do A4 B6
oddałem radio do naprawy jak bede wiedział cos wiecej to dam znac poczta polska uszkodziła radio.[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 12:19_________________________________________________ wstawie jaki blad wyskakuje moze ktos bedzie mial to samo i odrazu jak ktos kupuje radio pin 16 z 15 trzeba zmostkowac