Treść opublikowana przez Daniotkd
-
[ALL B6] Audi Symphony 3 do A4 B6
Kupiłem to radyjko kostke ISO>ISO2 podlaczam radio FM działa a jak przełączam na CD wyskakuje mi CD ERROR SERVICE, niedługo wrzuce zdjęcie do pokazania:D wie ktos moze co jest nie tak?;/
-
[ALL B6] Audi Symphony 3 do A4 B6
jak to znalezc na allegro? ;/
-
[ALL B6] Audi Symphony 3 do A4 B6
Zastanawiam sie nad kupnem tego radia na allegro (http://allegro.pl/audi-symphony-3-a4-b7-b6-mp3-zmieniarka-6cd-2-din-i1910550968.html), teraz mam 1din kaseciaka ale wsadzilem kosz 2din i chcialem cos lepszego wmontowac. Bedzie to radio pasowało do mojej b6 wie ktos moze nie trzeba bedzie nic kombinowac vagiem itp?
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
spoko juz wiem ppołowa roboty za mna teraz docinanie tunelu i climtronika:P jak skoncze i bedzie co pokazywac to wstawie zdjecie
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Jak wyciagaliscie kosz 1din? Tunel trzeba zdejmowac? Bo nie wiem jak sie do tego zabrac;/
-
[ALL B6] Bezpiecznik podświetlenia tablicy rejestracyjnej
żarówki działają podpinałem pod klemy z akumulatora wszystko jest jak najbardziej ok problem w tym ze do podswietlenie nie dochodzi prad, robiłem nawet przedłużki z kabli myslalem ze poprost nie dogiete sa te prety i nie stykaja do blaszek ale nic z tego;/[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 10:14_________________________________________________wydaje mi sie ze to wina bezpiecznika tylko nie wiem ktory to jest i gdzie go dokladnie znalezc sprawdzałem te z boku z desce wszystkie sa ok
-
[ALL B6] Bezpiecznik podświetlenia tablicy rejestracyjnej
Witam chciałem sie zapytac czy bezpiecznik od tego podswietlenie jest z voku deski rodzielczej czy moze jest gdzie indziej jeszcze umieszczony? miesiac temu podświetlało mi super tablice na biały ledowy kolorek a teraz nic byc moze ze bezpiecznik sie spalił ale nie wiem gdzie go szukac pomocy
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
http://moto.allegro.pl/zarowka-led-postojowki-ba9s-w5w-5-smd-extra-xenon-i1822069039.html
-
[ALL B6] Klimatronik temperatura
dzieki bardzo pozdrawiam temat do kosza
-
[ALL B6] Klimatronik temperatura
mam pytanie jak zrobic zeby temperatura dwustrefowego klimtronika zmieniała sie tez u pasażera jak ja zmieniam tylko moja strone ? chodzi o to ze ja naciskam po mojej stronie przyciski od temperatury i po drugiej stronie ona tez sie zmienia nie musze klikac najpierw jedna a potem druga strone
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów