Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Test Katalizatora


terminator1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przprowadziłem test sond na kanałach 034 i 036 zgodnie z instrukcja, oba testy wyszły na okej, niestety nie moge wykonac testu katalizatora w nastawach podstawowych, a po właczeniu w vcds-ie basic on , przestaje reagowac pedał gazu, czym to moze byc spowodowane, na basic off wyswietla mi w okienkach temperature katalizatora, poziom zuzycia, oraz test off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem test po tym jak zamontowałem emulator prosty o długości 34mm (licząc z gwintem), średnica otworu fi=4mm.

cat.jpg cat_pl.jpg

Na włączonym zapłonie, wszedłem najpierw w kody błędów silnika i mimo, że nie było żadnych błędów, to zrobiłem "Clear" (wykasowałem). Uruchomiłem silnik. Wszedłem w odpowiadający kanał do testu (nastawy podstawowe(Basic Setting (04)), kanał/grupa bodajże 46): nacisnąłem "test on" po czym nacisnąłem hamulec lewą nogą, gaz do ziemi prawą nogą. Test się rozpoczął, obroty równo się trzymały na 2000rpm. Po zakończeniu testu wybrałem "test off".

VAG - Audi Volkswagen Seat Skoda • Zobacz wątek - Test sond lambda oraz katalizatora przy użyciu VAGa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...