Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kompresorem klimy... Proszę o pomoc :(


przemko8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym że znowu z wałka napędowego kompresora zrobił się wyciek. Znowu ponieważ dokładnie rok temu był ten sam problem czyli wyciek na wałku napędowym. Kompresor poszedł do regeneracji, zapłaciłem około 900zł za inny regenerowany kompresor ponieważ mój podobno się nie nadawał do regenerowania... Regenerowany wrzucony do auta, założyłem też dyszę rozprężną i osuszacz. Klima napełniona i wszystko grało... Niestety już jesienią zauważyłem że z kompresora za który zapłaciłem 900zł spocił się w też na wałku napędowym!!! Tak samo jak poprzedni kompresor... Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie mi powiedzieć co jest przyczyną wycieków i jak się z tego wyleczyć??? Myśle nad zakupem nowego kompresora tylko jeżeli problem jest inny to znowu kompresor się posypie.... :(

Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mi się wydaje. Ponadto mam wrażenie ze mój kompresor który dałem do regeneracji został naprawiony, pięknie pomalowany ale wrócił do mnie jako inny kompresor bo podobno mój nie opłacało się naprawiać. Tak mi powiedziano w warsztacie gdzie oddałem kompresor... Dałem się nabić w butelkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...