Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stłuczka - klaps w tyłek


Rekomendowane odpowiedzi

witam, potrzebuję porady jak myślicie co robić ponieważ dostałem strzała w tył audi b6 sedan zniszczenia nie wielkie na fotach może widać, babka uderzyła mnie podczas gdy ustępowałem pierwszeństwa na rondzie szczęście w nieszczęściu, że już puściłem hamulec i praktycznie ruszałem, mam oświadczenie dane no i zgłaszam do TU teraz moje pytanie naprawiać gdzieś w warsztacie, czy ASO czy brać kasę bo w sumie ta naprawa to tylko zderzak raczej do lakierowania i ewentualnego spasowania.

DSCF0981.jpg

DSCF0986_cxv.jpg

DSCF0983cb_vc.jpg

DSCF0984b_cvb_cvb.jpg

Pod zderzakiem raczej nie ma uszkodzeń

DSCF0989.jpg

No chyba że to

DSCF0994.jpg

Oczywiście jeszcze dokładka lekko odstaje, na zdjęciach pozaznaczałem miejsca, w których zderzak jest przesunięty może tego nie widać ale są inne szczeliny i listwa srebrna z jednej strony jest cała schowana pod klapę właściwie to płaskie od tej listwy a z drugiej wystaje poza klapę ta płaszczyzna no i zegarek radiowy nie działa :wink:

Poradźcie koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał kase i nawet tego nie naprawial, bo moze jeszcze ktos ci najedzie na tyl i bedziesz mial okazje to sobie zrobic :)

Co do zderzaka to tam pekł zawias?? bo chyba przy peknietym zawiasie nie mozna naprawiac :) no ale zobaczymy co TU powie.

Zgłaszaj szkodę, i podsyłaj kosztorys :)

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia fota to zaczep dokładki, do którego przykręca się osłonę podwozia z prawej strony tą zakrywającą "dziurę" na drugi wydech, jeżeli myślisz o tym pęknięciu:wink: nie jest to pęknięcie a odkształcenie. Tak po szczegółowej analizie to babka wbiła mi się na ucho od holowania z tyłu nie wiem jak ale chyba ostro hamowała skoro wbiła mi się tak nisko a mam obniżony zawias, zobaczymy co powie TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz kase i nie rob nic :) Ja bym tak zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...