Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to padnięta przepływka błąd 17552 17552 - Mass Air Flow Sensor (G70)


rafalklon

Rekomendowane odpowiedzi

17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground

P1144 - 35-00 - -

podłączałem u siebie swiatła wsteczne bo mam auto po swapie z multitronik na manual .

odpiąłem ecu wszystko pospinałem do kupy swiatła wsteczne działają lecz juz po pierwszym odpaleniu auta zapalila sie kontrolka check engine. diagnoza vag wywalila 17552 ten błąd .

dodam jeszcze ze auto nie chce sie zamykac z pilota ani nie chca sie opuszczac/podnosic szyby automatycznie trzeba trzymac włącznik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to przepływka. Sprawdź wtyczkę i przewód.

P1144 17552

(Kody błędów)

* Miernik G70 masy powietrza. Przerwa lub zwarcie z masą.

Co do pilota to wsadź kluczyk do stacyjki naciśnij zamykanie i cały czas trzymając włącz zapłon. Puść i naciśnij jeszcze raz i wyłącz zapłon. Działa. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za odpowiedz . Problemem jest jednak cos innego jak podłączałem wsteczne to przeciąłem przewody ktore sa chyba odpowiedzialne za przepływke oraz układ komfortu . swiatła wsteczne działają lecz przestała chodzic własnie ta przepływka i komfort . gdyby ktos chciał pomoc podaje link do mojego tematu http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/podlaczenie-swiatel-wstecznych-zmianie-skrzyni-multi-manual-329323/ moze ktos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odłączeniu akumulatora czy też wtyczki od kompa czasami dzieją się takie rzeczy, szyby nie jadą same, drzwi nie reagują na pilota i tego typu cyrki. Jeżeli same nie zaczną po jakimś czasie chodzić (bo powinny zacząć, kwestia czasu) to pomocne jest odłączenie i podłączenie aku raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz poszło . Ja zauwazyłem ze u mnie zeby szyby same jezdziły trzeba je wszystkie opuscic na dół i podniesc do góry bez przerwy . wtedy sie programuja i juz jada same . zeby kluczyk działał trzeba odpalic auto i jechac tak dugo az zgasnie kontrolka esp . u mnie działa :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby to wkładasz kluczyk do zamka przekręcić na otwórz i trzymać. Jak do końca się otworzą kluczyk na 0 i jeszcze raz na otwórz na 5 sekund. Potem na zamknij to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2014 o 13:47, rafalklon napisał(a):

17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground

P1144 - 35-00 - -

podłączałem u siebie swiatła wsteczne bo mam auto po swapie z multitronik na manual .

odpiąłem ecu wszystko pospinałem do kupy swiatła wsteczne działają lecz juz po pierwszym odpaleniu auta zapalila sie kontrolka check engine. diagnoza vag wywalila 17552 ten błąd .

dodam jeszcze ze auto nie chce sie zamykac z pilota ani nie chca sie opuszczac/podnosic szyby automatycznie trzeba trzymac włącznik .

Rozwiązałeś problem gdzie była przyczyna mam to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...