Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafalklon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wyciek zauważyłem jakieś pól roku temu . Też myślę że by mnie poinformowano no chyba ze nie wymieniali a mnie skasowali - ASO różnie bywa oczywiście żart Dolewam już od jakiegoś czasu wiec skrzynia pewnie ma jakaś pojemność i w końcu płynu przestanie ubywać tym razem pól żartem pół serio. Gdzie znajduje się chłodniczka spalin ? Jak zdiagnozować czy to ona cieknie ? Nic po silniku sie nie leje jest suchy wszędzie. przepraszam za OT
  2. rafalklon odpowiedział(a) na zetton temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich . Panowie mam problem bo ucieka mi płyn chłodniczy nie jest to duza ilość bo na jakieś 1000 km dolewam około litra płynu .Po przeczytaniu kilku postów powyżej mam poważne podejrzenia że płyn może uciekać własnie gdzieś do skrzyni . ale :-Nigdzie nie widzę wycieku -w zbiorniczku jest czyściuteńki płyn-auto odpala normalnie nie widać żeby coś się działo z obrotami itp( staram się wykluczyć uszczelkę pod głowica )-skrzynie multitronic pracuje moim zdaniem idealnie, jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt ze nie cofa szybko tylko bardzo wolno ale pod górkę daje rade ,chociaż jak dodam więcej gazu na wstecznym to nie przyspiesza mocno tylko strasznie wolno . -wymieniłem olej w aso jakiś miesiąc temu i nie zauważyli (CHYBA) ze jest coś dziwnego w oleju lub jest go zdecydowanie za duzo bo mi o tym nikt nie powiedział Macie jakiś pomysł gdzie może ten płyn uciekać ? od czego zacząć sprawdzanie? gdzie jest ta chodniczka oleju skrzyni bo może to ona cieknie czy cieknący płyn może mieszać się z olejem i skrzynie pracuje wtedy w oleju pomieszanym z płynem ?Gdyby płyn uciekał gdzieś do skrzyni co by się działo ze skrzynia jakie byłyby objawy ?a4 B8 Silnik 2.0 CAGA bez quattro Multitronic 2010 rok
  3. Witam wszystkich . Panowie mam problem bo ucieka mi płyn chłodniczy nie jest to duza ilość bo na jakieś 1000 km dolewam około litra płynu . Po przeczytaniu kilku postów powyżej mam poważne podejrzenia że płyn może uciekać własnie gdzieś do skrzyni . ale : -Nigdzie nie widzę wycieku -w zbiorniczku jest czyściuteńki płyn -auto odpala normalnie nie widać żeby coś się działo z obrotami itp( staram się wykluczyć uszczelkę pod głowica ) -skrzynie multitronic pracuje moim zdaniem idealnie, jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt ze nie cofa szybko tylko bardzo wolno ale pod górkę daje rade ,chociaż jak dodam więcej gazu na wstecznym to nie przyspiesza mocno tylko strasznie wolno . -wymieniłem olej w aso jakiś miesiąc temu i nie zauważyli (CHYBA) ze jest coś dziwnego w oleju lub jest go zdecydowanie za duzo bo mi o tym nikt nie powiedział Macie jakiś pomysł gdzie może ten płyn uciekać ? od czego zacząć sprawdzanie? gdzie jest ta chodniczka oleju skrzyni bo może to ona cieknie czy cieknący płyn może mieszać się z olejem i skrzynie pracuje wtedy w oleju pomieszanym z płynem ? Gdyby płyn uciekał gdzieś do skrzyni co by się działo ze skrzynia jakie byłyby objawy ? a4 B8 Silnik 2.0 CAGA bez quattro Multitronic 2010 rok
  4. No własnie jak w temacie . czy jest mozliwosc ukryc acces pointa ustawionego w trybie WISP w sieci ? Chodzi o to by nie był widoczny w dhcp client na routerze "dostawcy" Na pytanie dlaczego chce sie ukryc odpowiadam ze chce by dostawca nie miał kontroli nad tym kiedy korzystam z internetu , kiedy wchodze do pracy i kiedy ja koncze . bo wystarczy ze wejdzie w DHCP client list i widzi podłączony moj acces point i wie ze jestem przy kompie . podpowie ktos cos ?
  5. Panowie a powiedzcie czy łatwo idzie odkręcić śruby od korektora? Jest możliwość że coś się urwie? Klucze mam dobre ale czasami zdarza mi się urwać jakąś śrubę. Jak tam jest z dojsciem? Dużo trzeba się gimnastykowac? I kolejne pytanie mocno obawiać się żeby coś się z tej sadze nie wsypalo do cylindra? Chodzi mi o to że jak będę czyścił na bank coś będzie się kruszylo i sypało jak to później wyciągnąć?
  6. Panowie jestem po przekładce z 2,5 multitronik na 1,9 manual . Przód strasznie wysoko mi wystaje . a tyl nic sie nie zmienił Mam w tej chwili zawieszenie 1BA ale powiem szczerze ze BARDZO podoba mi sie jak stoi audi mojego kolegi ktory ma 1,8t i zawieche 1BE Chciałbym uzyskac taki sam efekt ale nie wiem jak se do tego zabrac . moze mi ktos cos powiedziec ? czy wystarczy ze kupie spręzyny 1BE przód i tył od 1,9 tdi i juz bedzie ok ? czy cos jeszcze musze kombinowac ?
  7. Bzdura. Poklikaj trochę google http://superauto24.se.pl/porady/kontrola-policyjna-w-kraju-i-za-granica-co-trzeba-miec-na-wyposazeniu-auta-lista-panstw_399758.html dlatego napisałem podobno dzieki za sprostowanie
  8. w niemczech podobno musi byc tyle kamizelek ile jest miejsc siedzacych w aucie . to wg mnie paranoja ale to moja opinia na slowacji podobno trzeba miec komplet bezpieczniow i komplet zarowek . ale skupmy sie na polsce dzieki za podpowiedz lecimy dalej ktos cos jeszcze podpowie ?
  9. o słusznie . cisnienie w zapasie . klucz lewarek zabezpiecznie do alusów dopisuje do listy moze komu sie jeszcze cos przypomni
  10. Mam wyjazd w bardzo długa trase w swieta . Chciałbym prosic was o jakies porady ewentualnie wskazówki co byscie sprawdzili czym sie przejmowali jadac w długa podróz w zime . Chodzi mi o techniczne sprawdzenie samochodu przed trasa w taki sposob by jechac i wiedziec ze wszystko jest ok Generalnie auto nie sprawia mi problemów zawsze odpala wszystko wymieniam na czas olej swieży, wszystkie fitry również, termostat nowy ,opony nowe, klocki hamulcowe nowe, kola wyważone, swiatła super, wycieraczki nowe. płyny w normie w aucie czysto i schludnie antena od cb na dachu telefon naładowany ładowarka do telefonu w schowku Co sprawdzacie przed wyjazdem zeby byc pewnym ze auto was nie zawiedzie ? dajcie jakies propozycje jeszscze
  11. Wczoraj wieczorem ta sama sytuacja . Stoje w kuchni patrze idzie . piesek podchodzi sika. sasiadka daje mu sie spokojnie załatwic i idą dalej . zwróciłem uwagę ale sie nie przejęła nawet słowem sie nie odezwała . kupie dzis ten srodek brosa o wypsikam nadkola. zobaczymy czy to cos da . jak nie to bede musiał zastosowa inne metody równie chamskie Moze ktos sobie pomysli ze głupi jestem ze w ogole zakładam taki watek ale strasznie mnie denerwuja oszczane felgi tym bardziej ze mam nowe i zawsze czyste razem z oponami . a jak taki pies sie zleje to zaraz do tego przykleja sie piasek i wyglada to zle pomijajac równiez kwestie estetyki wku...a mnie fakt ze ktos nie szanuje mojej własnosci a jeszcze bardziej ze nie szanuje mojego zdania
  12. fajna strona juz wiem co bede robił jutro w pracy hehe
  13. no tak tylko ze cos to musi nagrywac . kamera przekaze sygnał np do laptopa ktory musi chodzic cały czas . a taki rejestrator trasy wlaczam wkladam karte przyklejam do szyby w domu i juz mi sie nagrywa jak cos sie wydarzy to mam nagranie na karcie
  14. dalej pozostaje problem rejestracji . chodzi o to ze ja nie chce patrzec cały czas w laptopa czy tv .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.