Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zegary s4 b6 do a4 b6


Wielki Dao

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie. Czy zegary z audi s4 b6/b7 będą pasować do a4 b6? Muszę przełożyć zegary na angielskie ponieważ będę rejestrował swój samochód w anglii. Obecnie nie mam kolorowego fisu ani nawigacji, zwykła kierownica. Czy licznik działa na zasadzie p&p ? Wiadomo że trzeba zgrywać parę rzeczy. Jak już mam wymieniać to wolę na coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak licznik do A4 B6/B7. W B6 i B7 było inne immo i nie są ze sobą zamienne. Najlepiej dobierać liczniki po nr VIN wtedy na 100% będzie wiadomo jaki podejdzie. Oczywiście ze zmianą licznika wiąże się dopasowanie immo i kluczy bo bez tego nie odpalisz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając b7, co z s4 b6? Immo i kluczyk będą zrobione, tylko nie wiem co jeszcze trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie :)

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 20:27 ----------

Jeszcze jedno pytanie, może być problem jeżeli auto obecne jest z 2001/2002 a nowy licznik s4 z 2004? Ponieważ zapłaciłem już za taki i dopiero zobaczyłem że sprzedawca nie przyjmuje zwrotów.

---------- Post dopisany 05-06-2014 at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 13:12 ----------

Wie ktoś czy podejdą? Jest to dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...