Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wielki Dao

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Teraz nie działają mi światła poprawnie. Tempomat działa, abs/hamulec znikneły, przy zapalaniu swiatel na 2 pozycje zapalaja sie dlugie, manetka od dlugich nie da rady ich wyłączyć, ktoś coś wie jak to zrobić? Może wstawić starą manetkę od kierunków? Przy wymianie tylko manetki znowu będę musiał wszystko kodować?
  2. A może to mieć jakiś związek z tym że moduł mam z oznaczeniem Q z b7 a kierownica została stara z b6? Kolega wyżej wstawił fotkę modułu z Q, jednak ja nie posiadam tego dodatkowego miejsca na wtyczkę.
  3. wysłałem ci wiadomość prywatną.
  4. Witam wszystkich, prosił bym o pilną pomoc. Za kilka dni wyjeżdżam do Polski, pomyślałem że zamontuje sobie tempomat... Kupiłem moduł o oznaczeniu 8E0 953 549 Q Złożyłem wszystko do kupy, zapominając zczytać wartości z poprzedniego sterownika. Po złożeniu wszystkiego nie mam zielonego pojęcia co dalej zrobić. Wyskoczył błąd 01794 - Control Module: Incorrect Chassis (VIN) Number Zrobiłem to, później zaczęły się schody... 01044 - Control Module Incorrectly Coded 35-00 - - 00778 - Steering Angle Sensor (G85) 66-10 - Not Matched - Intermittent Próbowałem to jakoś ogarnąć jednak nie poszło mi za dobrze. Wchodząc w adaptację > basic settings> i w grupie 001 jest po prostu error, nic tam nie ma. Dodatkowo wchodząc w moduł ABS pokazuje się to: VAG Number: 8e0 614 517 A Component: ABS/ESP allrad 4529 Soft Coding: 00000 Shop#: WSC 00000 01316 - ABS Control Module 49-10- No communication - intermittent 18057 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller P1649 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 01312 - Powertrain Data Bus 79-10- Please check Fault Codes - Intermittent 01316 - ABS Control Module 49-10 -No Communications - Intermittent 00625 - Vehicle Speed Signal 27-10- Implausible Signal - Intermittent , po odpaleniu silnika, i włączeniu świateł, zapalają się długie, nie idzie ich wyłączyć manetką. Wiem że chaotycznie to opisałem, może jednak znajdzie się ktoś kto w jakiś sposób dał by radę mi to wytłumaczyć co mam zrobić krok po kroku.
  5. Założyłem z B6 swoją starą 3 ramienną :X Sorry za odkopanie tematu, nie zauważyłem daty tego tematu.
  6. Witam wszystkich, prosił bym o pilną pomoc. Za kilka dni wyjeżdżam do Polski, pomyślałem że zamontuje sobie tempomat... Kupiłem moduł o oznaczeniu 8E0 953 549 Q Złożyłem wszystko do kupy, zapominając zczytać wartości z poprzedniego sterownika. Po złożeniu wszystkiego nie mam zielonego pojęcia co dalej zrobić. Wyskoczył błąd 01794 - Control Module: Incorrect Chassis (VIN) Number Zrobiłem to, później zaczęły się schody... 01044 - Control Module Incorrectly Coded 35-00 - - 00778 - Steering Angle Sensor (G85) 66-10 - Not Matched - Intermittent Próbowałem to jakoś ogarnąć jednak nie poszło mi za dobrze. Wchodząc w adaptację > basic settings> i w grupie 001 jest po prostu error, nic tam nie ma. Dodatkowo wchodząc w moduł ABS pokazuje się to: VAG Number: 8e0 614 517 A Component: ABS/ESP allrad 4529 Soft Coding: 00000 Shop#: WSC 00000 01316 - ABS Control Module 49-10- No communication - intermittent 18057 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller P1649 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 01312 - Powertrain Data Bus 79-10- Please check Fault Codes - Intermittent 01316 - ABS Control Module 49-10 -No Communications - Intermittent 00625 - Vehicle Speed Signal 27-10- Implausible Signal - Intermittent , po odpaleniu silnika, i włączeniu świateł, zapalają się długie, nie idzie ich wyłączyć manetką. Wiem że chaotycznie to opisałem, może jednak znajdzie się ktoś kto w jakiś sposób dał by radę mi to wytłumaczyć co mam zrobić krok po kroku.
  7. Witam wszystkich, prosił bym o pilną pomoc. Za kilka dni wyjeżdżam do Polski, pomyślałem że zamontuje sobie tempomat... Kupiłem moduł o oznaczeniu 8E0 953 549 Q Złożyłem wszystko do kupy, zapominając zczytać wartości z poprzedniego sterownika. Po złożeniu wszystkiego nie mam zielonego pojęcia co dalej zrobić. Wyskoczył błąd 01794 - Control Module: Incorrect Chassis (VIN) Number Zrobiłem to, później zaczęły się schody... 01044 - Control Module Incorrectly Coded 35-00 - - 00778 - Steering Angle Sensor (G85) 66-10 - Not Matched - Intermittent Próbowałem to jakoś ogarnąć jednak nie poszło mi za dobrze. Wchodząc w adaptację > basic settings> i w grupie 001 jest po prostu error, nic tam nie ma. Dodatkowo wchodząc w moduł ABS pokazuje się to: VAG Number: 8e0 614 517 A Component: ABS/ESP allrad 4529 Soft Coding: 00000 Shop#: WSC 00000 01316 - ABS Control Module 49-10- No communication - intermittent 18057 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller P1649 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 01312 - Powertrain Data Bus 79-10- Please check Fault Codes - Intermittent 01316 - ABS Control Module 49-10 -No Communications - Intermittent 00625 - Vehicle Speed Signal 27-10- Implausible Signal - Intermittent , po odpaleniu silnika, i włączeniu świateł, zapalają się długie, nie idzie ich wyłączyć manetką. Wiem że chaotycznie to opisałem, może jednak znajdzie się ktoś kto w jakiś sposób dał by radę mi to wytłumaczyć co mam zrobić krok po kroku.
  8. Jutro postaram się kupić multimetr i sprawdzę, nigdy tego nie robiłem ale spróbuję, zaczyna mnie to irytować :x chce człowiek pojeździć a nie może jak jest ciemno
  9. Kupiłem drugi moduł, podłączyłem i dalej nic :/ - żarówki wymienione - bezpieczniki odpadają ponieważ ich nie ma - kupiony drugi moduł - po podłączeniu drugiego modułu problem nie ustąpił, światła dalej nie świecą - przełącznik świateł sprawny po skanowaniu vagiem wyskakuje dalej - electric circuit failure, coś gdzieś na kablach ?
  10. W jaki sposób mogę sprawdzić MCE aby być 100% pewnym że to mce? Najpierw piny?
  11. Dzięki Gdzie dokładnie znajduje się ten moduł?
  12. Niestety nie pomogło, włączyłem światła i odłączyłem włącznik. nic :< Moduł komfortu cały?
  13. Witam wszystkich, otóż kilka dni temu przestała świecić mi jedna żarówka, tego samego dnia po kilku godzinach druga... pomyślałem że to żarówki (które kupiłem 4 miesiące temu...) Kupiłem dziś nowe, wsadziłem jedną i niestety nie zadziałało, światła jak nie świeciły tak nie świecą, odłączyłem komputer aby zrobić skan. wszystkie inne światła działają, bezpieczniki odpadają ponieważ są puste miejsca bezpieczników 20-21 Na co obstawiać? Światła? Kable? Przełącznik świateł ? ;/ Przegląd w ciągu 2 tygodni muszę zrobić a tu takie coś nagle, w nocy nie ma mowy o jeździe bez świateł :X A po podłączeniu kompa takie coś: Dodam że nie są to xenony,żarówki jakie używam to h7, przełącznik świateł jest wporządku.
  14. Witam wszystkich, otóż kilka dni temu przestała świecić mi jedna żarówka, tego samego dnia po kilku godzinach druga... pomyślałem że to żarówki (które kupiłem 4 miesiące temu...) Kupiłem dziś nowe, wsadziłem jedną i niestety nie zadziałało, światła jak nie świeciły tak nie świecą, podłączyłem komputer aby zrobić skan. wszystkie inne światła działają, bezpieczniki odpadają ponieważ są puste miejsca bezpieczników 20-21 Wybaczcie że wstawiam zdjęcia ale nie mam dostępu do internetu na tym laptopie ani żadnej pamięci przenośnej. Próbowałem usunąć te błędy jednak to nie pomogło, po sekundzie pojawiły się znowu. Co mam w tym przypadku zrobić? Mam przegląd za 2 tygodnie :| Pojawiło się też kilka innych błędów których chciał bym się pozbyć, jakieś sugestie?
  15. Wielki Dao odpowiedział(a) na BoooM temat w 1.8T
    o kurka ja mam 11.0 - 11.0 -11.0-11.5, trochę się wykosztujesz, ale warto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.