Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działają światła mijania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, otóż kilka dni temu przestała świecić mi jedna żarówka, tego samego dnia po kilku godzinach druga... pomyślałem że to żarówki (które kupiłem 4 miesiące temu...)

Kupiłem dziś nowe, wsadziłem jedną i niestety nie zadziałało, światła jak nie świeciły tak nie świecą, odłączyłem komputer aby zrobić skan.

wszystkie inne światła działają, bezpieczniki odpadają ponieważ są puste miejsca bezpieczników 20-21

Na co obstawiać? Światła? Kable? Przełącznik świateł ? ;/ Przegląd w ciągu 2 tygodni muszę zrobić a tu takie coś nagle, w nocy nie ma mowy o jeździe bez świateł :X

A po podłączeniu kompa takie coś:

lFK2lHb.jpg


Dodam że nie są to xenony,żarówki jakie używam to h7, przełącznik świateł jest wporządku.
Opublikowano

Możliwe że padł moduł świateł.

Numer masz nad błędami .

Opublikowano

wyjmij włącznik świateł, powinny się oświecić.

i możesz jeździć do czasu wymiany modułu

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano
  • Autor

wyjmij włącznik świateł, powinny się oświecić.

i możesz jeździć do czasu wymiany modułu

Niestety nie pomogło, włączyłem światła i odłączyłem włącznik. nic :<

Możliwe że padł moduł świateł.

Numer masz nad błędami .

Moduł komfortu cały?

Opublikowano

ja bym sprawdził włącznik świateł czy ścieżki się nie nadpaliły od świateł mijania

Opublikowano

Czyli padnięty moduł MCE.

Czeka Cię wymiana..

nie komfortu tylko elektryczny.

Właśnie ten co sprawdzałeś

Włącznik świateł tutaj nic nie ma do tego. Cała instalacja wychodzi z MCE.

polecam najpierw znajomość schematów, potem się wypowiadamy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano
  • Autor

Czyli padnięty moduł MCE.

Czeka Cię wymiana..

nie komfortu tylko elektryczny.

Właśnie ten co sprawdzałeś

Włącznik świateł tutaj nic nie ma do tego. Cała instalacja wychodzi z MCE.

polecam najpierw znajomość schematów, potem się wypowiadamy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki :) Gdzie dokładnie znajduje się ten moduł?

Opublikowano

jak wiesz gdzie są bezpieczniki to zajrzyj tam, do tyłu za skrzynkę.

żeby się tam dostać musisz zdjąć osłonę nad kolanami kierowcy.

opis jest w wątku o wymianie MCE

Opublikowano
  • Autor

W jaki sposób mogę sprawdzić MCE aby być 100% pewnym że to mce? Najpierw piny?

Opublikowano

Musisz sprawdzić zasilanie, czy przychodzi.

Schemat w rękę i lecisz po pinach.

Schemat masz we wspomnianym wątku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kupiłem drugi moduł, podłączyłem i dalej nic :/

- żarówki wymienione

- bezpieczniki odpadają ponieważ ich nie ma

- kupiony drugi moduł - po podłączeniu drugiego modułu problem nie ustąpił, światła dalej nie świecą

- przełącznik świateł sprawny

po skanowaniu vagiem wyskakuje dalej - electric circuit failure, coś gdzieś na kablach ?

Edytowane przez Wielki Dao

Opublikowano

Czy na moduł, przychodzi napięcie?

Czy włącznik świateł dostaje napięcie? A z drugiej strony czy wychodzi?

Sprawdź według schematu czy odpowiednie piny są zasilone...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Jutro postaram się kupić multimetr i sprawdzę, nigdy tego nie robiłem ale spróbuję, zaczyna mnie to irytować :x chce człowiek pojeździć a nie może jak jest ciemno :P

Opublikowano

Wystarczy zwykła "próbówka" świecący śrubokręt z kabelkiem podpiętym do masy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.