Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyłączająca się klimatyzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klimatyzacja żyje własnym życiem:decayed: Włącza się na chwile czasami 5 czasami 15 min i wyłącza się nie zależnie od temperatury silnika czy zmiany prędkości. Przy działającej klimatyzacji włączają się wentylatory . Czynnik uzupełniony wszystkie ciśnienia idealne. Przy działającej klimie na postoju powietrze z kratek to ok 5st C (przy 32stC na zewnątrz) Przycisk AC jest cały czas włączony nawet gdy klima przestaje działać. VAG nie pokazuje żadnych błędów oprócz błędu związanego z czujnikiem w lusterku wewnętrznym którego obecnie brak:facepalm: (wcześniej działała normalnie bez niego). Wszystkie bezpieczniki sprawdzone. W zeszłym roku wymieniony czujnik ciśnienia w układzie AC i chłodnica. Klima 3zone.

Jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny:whistling:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Klimatyzacja żyje własnym życiem:decayed: Włącza się na chwile czasami 5 czasami 15 min i wyłącza się nie zależnie od temperatury silnika czy zmiany prędkości. Przy działającej klimatyzacji włączają się wentylatory . Czynnik uzupełniony wszystkie ciśnienia idealne. Przy działającej klimie na postoju powietrze z kratek to ok 5st C (przy 32stC na zewnątrz) Przycisk AC jest cały czas włączony nawet gdy klima przestaje działać. VAG nie pokazuje żadnych błędów oprócz błędu związanego z czujnikiem w lusterku wewnętrznym którego obecnie brak:facepalm: (wcześniej działała normalnie bez niego). Wszystkie bezpieczniki sprawdzone. W zeszłym roku wymieniony czujnik ciśnienia w układzie AC i chłodnica. Klima 3zone.

Jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny:whistling:

co było przyczyną?

Opublikowano
  • Autor

Napełniłem cały układ od początku i miałem wrażeni że problem ustąpił. Auto sprzedałem a problem podobno powrócił nowemu właścicielowi. Ponowna obsługa klimy nic ie dała. Okazało się że uszkodzona była sprężarka tylko w taki sposób że nie dało się jej zdiagnozować na aucie. Jednym słowem wymiana kompresora klimy załatwiła problem raz na zawsze.

Edytowane przez miodzio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.