Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tarcza sprzęgła sprężarki DENSO AUDI A4 B5


michalwicha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam problem u siebie z klimatyzacją, a mianowicie urwała mi się ta tarcza sprzęgła. Wiec przykręciłem ją na śrubę M6. Ale to nie zdało za długo egzaminu, bo po jakimś czasie znowu się ukręciła śruba i tak przykręcałem 3 razy, aż zacząłem się zastanawiać, czemu to tak się dzieje i chyba doszedłem, a mianowicie ta tarcza wchodzi na wałek na sprężarkę i chyba na tarczy jeśli dobrze myślę powinien być wieloklin, tak jak jest na wałku. Ale niestety, na tej tarczy już go nie ma, bo się obrobił. Jest gładka powierzchnia w środku, a na wałku jest wieloklin. Wiec moje pytanie, czy dobrze kombinuję i tam faktycznie musi być wieloklin? Jeśli go nie ma, to śruba się samoczynnie dokręca, aż dochodzi do takiego momentu, ze nie wytrzymuje i ją urywa, to by były irracjonalne wyjaśnienie, czemu ona się urywa. A kolejne pytanie, czy ktoś z forowiczów posiada może taką tarczę i by mi jej nie odsprzedał, bo już szukałem po szrotach i niestety nie mają, na allegro też nie mogę znaleźć, jest ale z elektomagnesem i kołem pasowym, za 400 stówki :kwasny: Poniżej załączyłem zdjęcia jak ta tarczka wygląda/

DSC_0245.jpg

DSC_0246.jpg

DSC_0248.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...