Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nagły problem ze sprzęgłem i skrzynią


m1chal

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam AFN'a, jakies 70-80 tyś km temu zmienilem koło i nowe sprzęgło wraz z dociskiem na jednomasa od 1z. (posiadam program i wtryski, jakies 155km i 340nm)

Tydzien temu w sobote nagle 3 bieg zaczał zgrzytać przy wrzucaniu, a kilka kilomoetrów dalej zaczeło się sprzegło ślizgać na 3,4,5. Nastepnego dnia, raz sie zdarzylo, że dwójki nie moglem wbić, a wsteczny jakos dziwnie szarpał przy ruszaniu. Wieczorem jeszcze piątka zniknela całkowicie i do tej pory nie ma. Sprzeglo caly czas sie slizga od tamtej pory oraz 3 zgrzyta.

Co się moglo stać?

Mam juz nową skrzynie kupioną... mialem DHF, kupilem EEN.

W sklepie tarcze do 1Z są albo z 4 sprezynami albo z 6, jaka jest roznica?

Oraz ile wytrzumuje docisk, bo z tego co slyszalem 70 tys km, dla docisku to jest nic, wiec chyba nie warto tego wymieniac, tylko kupic sama tarcze wraz z lozyskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno wykorzystujesz te konie i moment? Trzeba najpierw rozebrać i zobaczyć co się dzieje bo może tylko skrzynia padła a reszta jest sprawna albo na odwrót. Ja stawiam na to że tarcza się upaliła przez uszkodzony docisk. Zaglądałeś czy jest olej w twojej skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zagladalem czy jest olej... w piatek mechanik zrzuca skrzynie,wiec zoabczymy co tam sie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...