Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi zgasło


djmesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum, i jestem też nowym posiadaczem Audi A4 B6 TDI dlatego prosze o wyrozumiałość:)

Moj problem jest taki... dzisiaj rano odpaliłem autko i za 3 sekundy zgasło nie zdarzało mi się to jak do tej pory...

Spróbowałem jeszczę raz odpalić i odpaliło dopiero po paru sekundach kręcenia, pózniej już wszytko było normalnie.

Po wyjściu z pracy po około 10 godz. znów odpalałem, odpaliło za pierwszym razem ale silnik tak jakby przez kilka sekund przerywał..

Dodam ze auto troszkę dymi czasem na biały przezroczysty kolor... Podłączyłem pod komputer dzisiaj i byly jakies błędy czujnika temperatury

ale to chyba nie jest przyczyna... Nie znam sie zbytnio na dislach jak do tej pory mialem same benzyniaki.. Co może być przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat czujnik temperatury to ważna sprawa. Najpierw powiedz jaki był błąd. Lub wymien/napraw czujnik znaczy przewody jeżeli przetarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd dokładnie wyświetlił się taki 'Czujnik temperatury powietrza - przerwa/zwarcie do plusa brak osprzętu / nie związany ze sprzętem'

---------- Post dopisany 04-07-2014 at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 22:12 ----------

Po wymianie wszytkich filtrów problem jak narazie ustał, pali od strzała. Wydaje mi się ze problem był po stronie filtra paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...