Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z subwooferem i głosnikami


link_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pare dni temu kupiłem audi i w drodze do domu zauważyłem, że w tylnich lewych drzwiach nie grają głośniki. Wydaje mi się, że będę musiał je wymienić. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jakie kupić (chodzi mi o górny i dolny), aby zbyt bardzo się nie wyróżniały od pozostałych. Druga sprawa: Wydaje mi się, że subwoofer wysłużył już swoje, ponieważ słychać takie dziwne zgrzytanie i tutaj kolejna prośba do Was abyście pomogli w wyborze i doradzeniu gdzie to wszystko kupić. Najlepiej pasowłaby mi jakaś firma do której przyjeżdzam, mówię o co chodzi, oni sprawdzają mówią ile będzie kosztować. Mieszkam niedaleko Opola.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz bliżej jaki masz sprzęt.. Czy to przypadkiem nie nagłośnienie BOSE? jeśli głośniki w drzwiach nie grają to raczej obstawiałbym, że nie dostają sygnału... zwłaszcza, że tak jak piszesz nie słychać wysokotonowego i średniego :chytry: Wyciągnij średniotonowy i sprawdź miernikiem (jak posiadasz :wink4:) czy jest napięcie na grającym radyjku - obstawiam, że nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz miernika to może wala Ci się gdzieś stary głośniczek 4 omowy.. podłączysz i będziesz wiedział.. Jak nie zagra to szukaj kolejno od radyjka gdzie zgubił sygnał:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasem nie grają głośniki w prawych tylnych drzwiach. Zlokalizowałem problem, tylko nie mam kiedy się za niego zabrac :(

Problemem jest brak styku na kostce, która jest na przejściu kabli przez słupek boczny. Od otwierania i zamykania drzwi czasem się tam coś luzuje. Jak przestaje grac zdejmuję osłonę gumową, dociskam kable i jakiś czas jest spokój. Kiedyś jednak będzie trzeba to do końca rozebrac i zobaczyc co tam 'piszczy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...