Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie reszta co ?

Opublikowano

Ludzie ogarnijcie się ciężko napisać tak lub nie. Jeżeli ktoś potwierdził, że decyduję się na 100% a teraz mu się odwiedziło to niech przynajmniej ma jaja i to powie.

Opublikowano
  • Autor

Napisałem do kolegi Kreanga i Vaver PW może ktoś ma kontakt do kolegi z forum A5 ?

Opublikowano
57 minut temu, Gibons napisał:

Napisałem do kolegi Kreanga i Vaver PW może ktoś ma kontakt do kolegi z forum A5 ?

Napisałem dziś do niego.

Opublikowano
  • Autor

No to miejmy nadzieję że się koledzy odezwą. Chyba że szybko ktoś nowy się znajdzie.

Opublikowano
W dniu 22.05.2018 o 22:20, Gibons napisał:

Tak dzwoń jutro do Wojtka 606 341 144 Powiedz że jesteś z grupówki z forum A4 od Gibonsa ustali Ci termin i powie cene. Jak ustalisz termin napisz tutaj w temacie

Witam ponownie. Jestem umówiony na 12 czerwiec godzina 14.00

Opublikowano

1. Wydros A4 B8 CAGA                       12 czerwca 10:00
2. Trumpet A4 B8                               11 czerwca
3. Flauros A5 B8 3.0TDI Quattro        18 czerwca 10
4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r      7 czerwca
5. Greg81 Forum Leon                         11 czerwca (msg ponizej)
6. Kreanga BMW
7. Zari93 forum A5
8. toja                                                 22 czerwca
9. Vaver Superb
10. Siwy90                                           8 czerwca

11. Rafal123  3.0TDI CCWA

12. Trybko bmw x3                             12 czerwca

 

Zaktualizowalem liste, jeszcze 2 osoby i mozemy dzialac.

Wczoraj jeszcze kolega zalozyl temat odnosnie grupowki na Forum superba, moze sie jeszcze ktos zglosi.

Opublikowano

Ja już po strojeniu, jestem bardzo zadowolony. Dla niezdecydowanych polecam Wojtka, pełen profesjonalizm i konkretne podejście.

Kreski niżej, mod turbo cglc reszta seryjne CAGA z dpf, egr itd.

IMG_20180522_160251.jpg

Opublikowano

Witam 

Jestem chętny na chip u Aligatora mam Golfa 6 Plus 2.0 TDI cr 140 czy mogę się jeszcze załapać do tej grupy

Pozdrawiam

Opublikowano
3 minuty temu, jeden napisał:

Witam 

Jestem chętny na chip u Aligatora mam Golfa 6 Plus 2.0 TDI cr 140 czy mogę się jeszcze załapać do tej grupy

Pozdrawiam

Tak, umow sie jutro na termin.

Opublikowano

OK

Czy mam się powołać na to : 

Cytat

Powiedz że jesteś z grupówki z forum A4 od Gibonsa

 

Opublikowano
1 minutę temu, jeden napisał:

OK

Czy mam się powołać na to : 

 

Tak.

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, jeden napisał:

Witam 

Jestem chętny na chip u Aligatora mam Golfa 6 Plus 2.0 TDI cr 140 czy mogę się jeszcze załapać do tej grupy

Pozdrawiam 

Dzwoń do Wojtka i umawiaj termin. Potem napisz tutaj w temacie jaki masz termin

Opublikowano

Witam

Termin z Wojtkiem ustalony na 14 czerwca godz 14

Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 1.07.2014 o 20:51, Gibons napisał:

Wpisuję kolegę miodzio który wyraził 100% zainteresowania :)

1.Gibons

2.kamil1114

3.Maniek@

4.simon80bl

5.przemek1975

6.gofer86

7.saj234

8.miodzio

9.

Więc Panowie jeszcze 2 osoby. Kolega Arczi też chętny jednak dowiem się o cenę bo ma trochę zmodyfikowane auto :) więc trzeba jeszcze 1 osobę w najgorszym wypadku 2 :)

jestem już umówiony, pozdro

 

Opublikowano

Czyli dziesiatka juz jest:

 

1. Wydros A4 B8 CAGA                       12 czerwca 10:00
2. Trumpet A4 B8                               11 czerwca
3. Flauros A5 B8 3.0TDI Quattro        18 czerwca 10
4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r      7 czerwca
5. Greg81 Forum Leon                        11 czerwca
6. jeden Golf plus 2.0 TDI                  14 czerwca

7. Trybko bmw x3                               12 czerwca

8. toja                                                 22 czerwca
9. Vaver Superb                                  nie zdradził
10. Siwy90                                           8 czerwca

11. Rafal123  3.0TDI CCWA

12. Kreanga BMW

13. Zari93 forum A5

 


 

Opublikowano
6 godzin temu, Siwy90 napisał:

Czyli dziesiatka juz jest:

 

1. Wydros A4 B8 CAGA                       12 czerwca 10:00
2. Trumpet A4 B8                               11 czerwca
3. Flauros A5 B8 3.0TDI Quattro        18 czerwca 10
4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r      7 czerwca
5. Greg81 Forum Leon                        11 czerwca
6. jeden Golf plus 2.0 TDI                  14 czerwca

7. Trybko bmw x3                               12 czerwca

8. toja                                                 22 czerwca
9. Vaver Superb            Dynos. 28                      
10. Siwy90                                           8 czerwca

11. Rafal123  3.0TDI CCWA

12. Kreanga BMW

13. Zari93 forum A5

 


 

poprawiłem bo źle mnie zrozumiałeś. Robie w dynosofcie z grupówki, znaczy nie ja ale mój szwagier tym razem. Ja już na poprzedniej. 

Opublikowano

niewazne, samochod sie zgadza :) najwazniejsze, ze jest juz 10 umowionych terminow

Opublikowano

Dzwonił do mnie Wojtek i przełożylismy na 13 czerwca.

Opublikowano

witam,

jest jeszcze możliwość dołączenia ? chętny na 100% ale świeżak dopiero co zarejestrowany..

Audi a4 2.0 TFSI quattro 2005

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.