Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proźba o opinie o sprzedawcy


lordmani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie co do tego allegrowicza sportowe WTRYSKI 1.9 TDi WTRYSKIWACZE 216 TUNING (4358358225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy ktoś z was kupował wtryski od niego a jak kupywal to czy zdają egzamin .2 ponad miesiąc temu kupiłem od niego wtryski po regeneracji z nowymi koncowkami 216 przez miesiąc było bardzo dobrze lecz jak w życiu bywa znowu du....a zacza kopcić spadek mocy ale więcej nie pali . Pojechałem do warsztatu żeby sprawdzić co jest mechanikę wyją wtryski sprawdził i dał mi wydruk testu okazało sie ze do wymiany testy szczelnosci jak rozpylania były negatywne wszystkie tylko ciśnienie jest ok. Dzwoniłem do gościa a on mi na to E pierwsza reklamacje ma odemnie i jak coś to mam mu wysłać stare a on sprawdzi i wyślę do producenta .pytanie albo mamy huk.... Paliwo w cpne albo huk...... Końcówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprzedawcy sie nie wypowiem bo nie znam ale podobno wielu ludzi u niego kupiło i nie nażeka . co do wtrysków to kupiłeś zamiennik ,jakość loteryjna .lepsze trza było kupić boscha ale to ksozt powyżej 1300zł lub np frateli bosio te znajdziesz za około 1000- 1100zł i ich jakość jest na wyskokim poziomie ,faktem jest też to ,że raz na jakiś czas do PL przypływa ciulate paliwo i jest fala psujących sie pomp ,nastawników ,wtrysków itp. wiec ogólnie ciezko jest wszystko określić ,ale takie wtryski jak bosch czy bosio sa bardzo dobre i powinny wytrzymać nawet najgorsze paliwo. zamiennik to zamiennik jest warty tyle ile za niego zaplacisz ale o super jakosci nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co myslec patrzylem dzis logi ...Kat wtrysku silnik 90 stopni -skacze miedzy 51-55 a dawke paliwa mam 4mg...moze przyspieszyc kat ....?? jak to nie da to pewnie Pompa jak pisales a powiedz mi ile regeneracja pompki kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...