Skocz do zawartości
IGNOROWANY

avant lokalizacja modułu nawigacji


pk007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na oku a4 b8 z 2011 r Avant MMI kolorowy wyświetlacz. Moje pytanie jest takie czy jak na desce jest info audi multimedia i wejście na 2 karty i w schowku czytnik Cd, czy powinien znajdować się w bagażniku jeszcze jakiś moduł z lewej strony? Pytam gdyż po otwarciu miałem wrażenie jakby czegoś tam brakowało. Może ktoś ma fotkę i by podrzucił jakby to powinno wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w schowku masz najnormalniejsza zmieniarke 6CD :wink: co do bagaznika to powinny tam byc :

- tuner radiowy

- wzmacniacz dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żadnego napędu DVD ani sterownika navi nie powinno byc w bagażniku w schowku z lewej strony ?

Jednostke masz nad klimatronikiem :wink: i to jest mozg NAVI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki za info, a w bagażniku ta przestrzeń powinna byc wypełniona bo tak dziwnie płasko i pusto to wyglada w aucie które oglądałem , najlepiej jakbyś podrzucił fotkę schowków w bagażniku, gdyż nie moge tego nigdzie w necie znaleźć ?

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Dodatkowe pytanie czy navi ściągnięta z netu na kartę sd bedzie śmigać czy trzeba cos kodowac ! Pytam gdyż fabryczna jest z 2010 i przydałoby sie cos aktualniejszego wrzucis szczególnie jezi chodzi o Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagazniku w tym miejscu znajduja sie rozne sterowniki, wszystko zalezy od wyposazenia .

Dodatkowo spotkac mozna jeszcze TUNER TV .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z karta sd ?

karte SD wsadzasz do czytnika MMI, nie wiem jaka masz navi 3G LOW ? HIGH ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...