Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Minicasco z pzu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ponieważ ubezpieczam się od Oc za pośrednictwem mbanku ,pojawiła mi się opcja zakupu minicasco w pzu.moje auto jest z 2000 roku,więc zastanawiam się czy formularz nie ma błędu ,że przepuszcza tak stare auto.koszt to jakieś 280 zł i chciałbym z niego skorzystać.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem minicasco w PZU na B5 z 1995r wiec napewno niema błędu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok nie ma znaczenia.Po wybraniu tej opcji prawdopodobnie zgłosi się do Ciebie agent który będzie chciał zrobić dokumentację zdjęciową jak było w moim przypadku.Decydując się na taką opcję warto dopilnować, aby wszystkie elementy wyposażenia pojazdu były uwzględnione w polisie co podnosi wartość i wielkość zwrotu pieniędzy w przypadku kradzieży.W moim przypadku mimo podania opcjonalnego wyposażenia i kopii dowodu rejestracyjnego miałem kilka błędów co zmniejszyło wartość auta o 4400 zł po korekcie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie ma znaczenia ale wartość już tak, jeśli dobrze pamiętam to ubezpieczaja pojazdy o wartości powyżej 3K PLN.

Wysłane z mojego GT-i9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Wydaje mi się ,że w regulaminie podają max wiek auta 14 lat i wartość min 3 tys.nie miałem jednak czasu wyczytać się w aktualny regulamin bo pociechę dwu dniową mamy w domu i urwanie głowy jest.

Co do wyceny przez rzeczoznawcę,to mam graty do full fis naszykowane na montaż.czy taka wymiana może wpłynąć na wysokość wyceny?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...