Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kilka pytań ??


beza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie Silnika a mianowicie czy ktoś może mi powiedzieć jaki naprawdę mam oznaczenie modelu sprawdzałem i jest kilka oznaczeń

( ADR, APT, ARG, AVV ) czy ktoś mi może powiedzieć jaki naprawdę mam? Na jakich olejach jeździcie bo będę wymieniał i poprzedni właściciel jeździł na pół syntetyku i ile oleju wchodzi do 1,8? Jakiej firmy filtry polecacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to podstawowe pytania. Oznaczenie silnika masz na głowicy, jak zdejmiesz osłonę silnika, na uchwycie do jego wyciągania. Możesz też to sprawdzić na wklejce w bagażniku - wnęka na koło zapasowe.

O olejach jest cała epopeja na forum. Wchodzi 3,5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógł byś mnie kolego Labiel na tą epopeje o olejach naprowdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie chce zmieniać jak do tej pory lany był mobil pół syntetyk na takim tez chce jeździć. a co do filtrów co polecicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mann. Ale jak olej masz średnio dobry to nie ma co w filtr inwestować :decayed: Filtron też się na da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedno drugiemu przeczy, bo skoro wiesz że miałeś zalany olej Mobil pół syntetyk to po co zawracanie głowy o olejach kto co poleca, jaki itp. jak sam odpowiedziałeś że lany był mobil i taki niech zostanie :)

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

Zalać Mobila, dać filtr HENGST/BOSCH ewentualnie jak już uzyskałeś informację filtron też będzie ok i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu robię rozeznanie. Za pytać się nie można !!

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

no to zamówione filtry MANN I OLEJ VALVOLINE 10W 40 pół syntetyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...