Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie moge odczepic haka


kamil642

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem mianowicie chciałbym odczepić hak Holowniczy mam problem kluczykiem ustawiłem zamek na zielonej kresce odciagam przekrecam i NIC hak pewno nie ściagany od nowości moze ktos miał z tym kiedyś problem lub wie co z tym poradzić ?

Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw kluczyk na czerwone, wtedy jest otwarte i pokrętło przekręć też na czerwone wtedy można wymontować hak. Na zielonym wszystko jest zamknięte i oznacza to ze można ciągnąć przyczepkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pokretle nie mam czerwonego tylko w srodku po zaslepka jest czerwona i zielona kreska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że to fabryczny hak . Ale zasada powinna być taka sama na zielonym wszystko jest pozamykane i można jechać na czerwonym otwarte. Napisz jaki masz hak , jaka firma i może wrzuć jakieś fotki jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fabryczny oryginał dałem na czerwone kreciłem nim uzywając zaby i szmaty aby nie poniszczyc pokrętła ale nadal nic chce odpaśc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginalny to powinien wygladac jak ten na tej aukcji

AUDI A4 B6 2000-2004 MAŁYSZ HAK WYPINANY (4350656600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na zdjęciach widać ze kluczyk ma dwie pozycje (czerwoną i zielona) i pokrętło ma pola czerwone i zielone które ustawia się wzgledem strzałki którą widać na ostatniej fotce w aukcji. Do wyciągnięcia haka pokrętło musi być na czerwonym polu, żeby przekręcić pokrętło to kluczyk musi być na czerwonej kresce. Pokrętło przekręca się odciągając od haka i dopiero wtedy przekręcać. Jeżeli w tej pozycji nie chce zejść pewnie się zapiekł wiec zostaje perswazja młotkiem ale z wyczuciem. jak nie zejdzie to będzie trzeba rozwiercać i kula haka do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ostatnim zdjęciu w tej aukcji widać dokładnie w jakiej pozycji hak jest zablokowany. Ty musisz ustawić zarówno kluczyk jak i gałkę w odwrotnej pozycji czyli na czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic z tego jak siedzial tak siedzi jedynie pokretlo krecie sie juz reka albo cos zlamalem w zamku albo cos puscilo ale po waleniu mlotem nadal nic chyba zostanie mi go zostawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby się teraz nie okazało że coś urwałeś i podczas jazdy wypadnie na jakimś dołku, bo przyczepy to bym już na pewno nie polecał na tym ciągnąć. Ja bym go rozwiercił i zdemontował na Twoim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...