Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak wyłączyć przetwornik dźwięku od alarmu.


sredni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanko.

Jak wyłączyć przetwornik dźwieku (w zasadzie to chyba zwykły klakson) chodzi oto że jak zamykam samochód to zamiast standardowego "PIK PIK" jest zwykłe brzdęknięcie klaksonu jak 126p :> Napewno jest tam zamontowany jakiś klakson bo to jest Audi A4 1995

Denerwuje mnie ten dźwięk i chce sie go pozbyć,a może zamiana na jakiś nowocześniejsz jak jest taka możliwość

Pozdrawiam-Piotr

* uzupełnij profil, stosuj wlasciwy prefix w temacie watku [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż pod zderzakiem czy TO trąbi :) Jak tak to zmień na orginalne klaksony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdze ,dam tu znaka po 18 września bo chwilowo mnie niema w kraju.Sądząc po twojej odpowiedzi za która oczywiście dzięki,domyślam sie że to nie jest oryginalny przetwornik (popraw mnie jeśli sie mylę) i o ile dobrze pamiętam słychać go w tylnej części samochodu.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalna syrenka w b5-tkach jest z lewej strony w przestrzeni miedzy bagaznikiem a kolem,odchyl powloke materialowa z lewej strony w bagazniku i zobaczysz metalowa konstrukcje,wloz reke do srodka i wyczujesz syrenke,mozna ja wypiac calkiem,ale nie bedzie wylo,tylko bedzie migac,czy mozna wymienic-nigdy tego nie robilem,ale sa w sprzedazy same syrenki-zanim kupisz,sprawdz z innego auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem tak jak napisał <domjenick> Odchyliłem powłoke materiałową z lewej strony bagażnika.Na błotniku zamontowany jest zwykły klakson 12 Volt.Odłączyłem go i tyle :> Już mnie nie denerwuje podczas zamykania.

Jak "wpadnie" mi w ręce jakiś przetwornik na 12 volt wydający dźwięk np. "PIP PIP" :> to podłącze go tam i napewno dam tu znaka.

Nara i dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wylaczyc ten klakson kodowaniem vaga ,napisz ,czy masz dostep do vaga i poszukaj na forum kodowania do centralnego,jest na pewno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...