Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] YOKOHAMA AVS SPORT


Macqo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Mam takie pytanie czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi coś o OPONACH YOKOHAMA AVS SPORT ?? jak to sie zachowuje na mokrym? jestem na zakupie a ze za dużego wyboru niema z powodu pustych magazynów mam problem... sam jestem przekonany ze lepszy byłby ADVAN Sport ale niestety pustki magazynowe lub 3szt itp... :(:disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytales kolegi z klubu o nicku "wojtusania" ?

zapytaj jego .... on sie zna na oponach i ci napewno duzo pomoze

a pozatym ma najlepsze ceny z tego co wiem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam na yokohama c.drive a01... jestem zadowolony, mój kolega lata na vectraC 3.2 z tymi samymi gumkami i też nie narzeka, są trochę głośne, ale nie na tyle aby Ci przeszkadzały w podróży... słychać to w szczególności gdy na drodze są asfaltowe łaty... na mokrym jak są dociążone kleją się lepiej... masz diesla więc będzie ok. w tej vectrze potrafi lepiej przy starcie się kleić na mokrym ale tam jest V6, na sucg=hym rewelka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dokonałem zakupu AVS SPORT co mogę stwierdzić: Opona rewelecja jak na dzisiejszą pogodę super sobie radzą nie zwalnia ich na kałużach czy też dość trzymają się jedni , nie jest tak głośna jak się mówi.. :) na suchym podejrzewam że jeszcze bardziej mnie zaskoczą jeśli chodzi o przyczepność :D Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...