Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bajzel w radiu - prośba o pomoc w opisaniu kabli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

mam taki problem - trochę charczą mi głośniki. Nie wiem jeszcze dlaczego, są dwie opcje - albo są dziadowskie, albo są źle podłączone.

Po wyjęciu radia okazało się, że poprzedni właściciel tam sporo grzebał i nie wygląda to wszystko najlepiej, mówiąc tak ogólnie.

Sytuacja wygląda tak:

XAKkFjJ.jpg

Opis problemów (numery odpowiadają tym na obrazku):

1 - jak widać, kabelki są poucinane. Czy tak może być, do czego one pierwotnie były?

2 - do czego są te wtyczki?

3 - do czego jest ta kostka? dochodzi do niej tylko jeden kabel.

Dodatkowe:

- radio nie zapamiętuje ustawień. Jak wyjmę kluczyk - radio gaśnie i zostaje najwidoczniej całkowicie odcięte.

- w bagażniku od głośnika zwisa taka niebieska kostka. Chyba od wzmacniacza. Czy to może być powód charczenia, że nie ma wzmacniacza?

Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

1 kable do fis nie oryginalne radio z tym nie działa

2 chinch kable do dodatkowego wzmacniacza

3 w starszym oryginalnym radiu kostka do telefonu lub coś z navi nie pamiętam dokładnie

niezapamiętywanie stacji masz dwa przewody czerwoni i żółty musisz sprawdzić na którym jest stały plusi albo czerwony z żółtym albo odwrotnie niebieska kostka to kostka do ori głośnika ze wzmacniaczem

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie.

A czy głośniki powinny charczeć jeżeli nie są podłączone te wzmacniacze? Bo już rozgryzłem, co zrobił autor tego układu.

1) Wsadził bardzo cieniutkie przewody do głośników (4 chudziutkie żyłki, nieco grubsze niż do słuchawek)

2) Posplatał je po dwie i podłączył tylko + oraz - do głośników.

3) Kable od wzmacniaczy poucinał i sobie wiszą

4) Miał swój wzmacniacz, który podpinał tymi 2-ma chinchami oraz sterował niebieskim kablem z kostki (remote +12v)

Wobec tego teraz pytanie - czy jakbym kupił sobie wzmacniacz do jego magicznej konfiguracji - jest szansa, że wszystko zacznie normalnie grać?

Opublikowano

Wyp......... Jego pseudo instalacje i wykonaj wszystko od nowa

wysłane z HTC

Opublikowano
  • Autor

Tego się obawiałem... Dobra, dzięki wielkie za wskazówki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.