Skocz do zawartości
IGNOROWANY

uchwyt przedniego amortyzatora - czy jest różnica pomiędzy lewą i prawą stroną?


sikszak

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. muszę wymienić uchwyt amortyzatora przedniego (ten dolny widelec co się przykręca do amora i do wahacza) Na allegro znalazłem kilka ale nie ma nigdzie napisanego czy na lewą czy prawa stronę. jest między nimi różnica? czy mogę ten mocować uchwyt obustronnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie. muszę wymienić uchwyt amortyzatora przedniego (ten dolny widelec co się przykręca do amora i do wahacza) Na allegro znalazłem kilka ale nie ma nigdzie napisanego czy na lewą czy prawa stronę. jest między nimi różnica? czy mogę ten mocować uchwyt obustronnie?

Jeśli chodzi o to co na rysunku to etka rozróżnia stronę lewą i prawą (wersja po 02.11.2009):

etka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o tą cześć mi chodzi.

tą co oglądam na allegro ma numer 8K0 413 ... -L Dosłownie ma trzy kropki zamiast numeru. Tak ma wybite. Teraz nie wiem na która stronę jest.

tu jest link do aukcji:

WIDELEC MOCOWANIE AMORTORA AUDI A4 B8 A5 NOWY ORY (4392760688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dla mnie wygląda jakby miało pasować na obie strony, ale zanim kupię chce mieć pewność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep.gajos.com.pl

tutaj po numerach pokazuje, że występują oba nr, więc jak etka rozróżnia to moim zdanie musi być jakaś różnica, zazwyczaj innym nr katalogowy to inny podzespół. Możesz potwierdzić telefonicznie w serwisie, może Ci podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...