Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak Siły I Pomysłu Na Ogarnięcie Tv, Dvd Itp. Potrzebuje Pomocy.


Bingo_o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, siedzę już na forum od dłuższego czasu i przeglądam non stop tematy odnoście mojej sprawy. Nie znam się na tym i muszę w końcu napisać i poprosić o pomoc.


Na początku chciałem zaznaczyć jeśli ktoś ogarnia temat i jest z moich okolic... chętnie przyjmę pomoc i zapłacę za to.


Chodzi o to że kupiłem A4 bez podłączonych modułów jak Bluetooth, TV, NAVI itp.

Powoli dochodziłem do tego, rozbierałem i podłączałem bo wszystkie wtyczki "chyba" są.


Udało mi się ogarnać Navigation plus, zmieniarkę, bluetooth...

Problem mam ogolnie z TV, tylnymi ekranami w zagłówkach i niektórymi kablami i "czujnikami"


Jeśli chodzi o Navigation plus, wszystko wygląda już okej. Mapka pokazuję gdzie jestem jak jadę itp.

Bluetooth, też spoko. Łączy się z telefonem.


Mam problem bo auto jest obecnie bez głośników i chyba nie mam wiązki żeby wpiąć się w Navigation Plus, tym samym nie wiem czy wszystko działa do końca.

Czy mam dźwięk jak włączone mam radio, jak rozmawiam przez telefon i czy słychać mnie.


Do Tv to już mi ręce opadły. Wszystko niby podłączone... tutaj w 100% jak i przy każdym module nie mogę stanowczo powiedzieć że jest wszystko dobrze podpięte ale dalej... gdy wybiorę TV pokazuje się czarny ekran i nic więcej. Antety zamontowane, posiadają tak jak by diodę lecz żadna z dioda w antenie nie świeci.


Tylne ekraniki wyświetlają tylko niebieski ekran.


Mam mnóstwo tych czinczy i taką skrzynkę do przełączania 1 2 3 4 i kompletnie nie wiem jak się w nią wpiąć... Probowalem tak i tak i tak, raz na raz sie pokazala jakas linia na ekranie i nic wiecej.

Rownież DVD nie potrafie ogarnać, zasialnie jest ale co i jak dalej nie mam pojecią.


Od początku nic nie kodowałem, bo nie wiedziałem co i jak jest obecnie zakodowane. Szczerze proszę o pomoc, bo już mi nerwy wysiadły.


Niechciał bym zeby ktoś to potraktował, że nie czytalem innych tematów itp. Czytalem i to sporo, lecz chyba za dużo na raz chce zrobić ;/ I było by mi łatwiej gdybym robil to sam od początku. Wcześniej mialem A3, tak nie bylo tyle elektryki.


Załączam link do zdjęc, może ktoś coś podpowie co robić mam dalej.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wynika ,że tuner DVB jest na region germany.

A tam obowiązuje standard kodowania mpeg2, w Polsce musi być mpeg4.

Nie znalazłem specyfikacji tego tunera, ale przypuszczalnie to może być ta przyczyna braku odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...