Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rns-D Dx Problem Z Wgraniem Języka Pl


STxPawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dość niedawno kupiłem Audi A4 B6 z nawigacją NAVI PLUS RNS-D DX i zauważyłem czytająć posty na forum, że można wgrać do niego spolszczenie. Postanowiłem wykonać to na własną rękę jednak każdorazowe ściągniecie spolszczeń z chomikuj i nagranie ich na płytę kończyły się niepowodzeniem. Po włożeniu płyty pokazywały mi się 2 daty 1 z płyty z oprogramowaniem i 2 z wersji, którą mam zainstalowaną w NAVI. Następnie naciskałem Start Control Unit. Za każdym razem kiedy włączałem, żeby oprogramowanie się aktualizowało wywalało jakiś błąd. Zauważyłem, że za każdym razem wersja z płyty CD z oprogramowaniem była starsza niż ta, którą mam już w NAVI. Być może to jest ten problem. Mam taką oto wersję NAVI:

m7aws9.jpg

Po wywaleniu błędu przy instalacji oprogramowania pokazywała mi się wersja tylko o aktualnej wersji oprogramowania w NAVI:

16gwj9e.jpg

Jest to wydaje mi się wina oprogramowania, które niestety krąży po chomikuj. Jeżeli ktoś z Was ma dobrą wersję oprogramowania PL do mojej NAVI byłbym bardzo wdzięczny za podesłanie mi linka do niej lub nakierowanie co złego robiłem we wgrywaniu języka polskiego. Dzięki z góry za pomoc

Edytowane przez STxPawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyczę powodzenia z plikami z chomikuj jak uwalisz navi takim spolszczeniam to naprawa wyniesie połowe lub więcej wartości navi jak chcesz mogę ci wykonać tkie spolszczenie reszta na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wysyłam plików chcesz to wyślij navi wykonam ci spolszczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...