Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Avj] Szaraczek W Sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

nie dawno witałem się na forum jeszcze bez autka ale o to i jest. Kupiony w Niemczech bo akuratnie tutaj przebywam (jeszcze przez miesiąc), dwóch właścicieli, 155 tys. km na blacie, stan przy zakupie sprawdzony w warsztacie. Książka serwisowa do 100 tys. km. Myślę ze w końcu znalazłem to czego szukałem (pewnej sztuki). Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :)

Poprzednio prawie 4 lata śmigałem motocyklem. W temacie audi raczkuje także proszę o wybaczanie głupot

Wyposażenie oprócz z tego co się orientuje standardu:

- pakiet lampek,

- skórzana trójramienna kierownica,

- wajcha zmiany biegów w skórze (albo od S4?)

- czujnik parkowania tył,

- FIS,

- fotochromowe lusterka,

- składana, dzielona kanapa,

- niby Bose (maskownice bose są, radio jest nie oryginalne, nie mogę znaleźć wzmacniacza w prawym nadkolu ale zgodnie z tym to mam bose - http://www.bose.de/DE/de/Images/Audi_A4_(B6)_Baujahr_2001-2004_DE_tcm44-68501.pdf),

(teraz widzę ze w podszybiu powinien być głośnik, muszę sprawdzić.. A tube w nadkolu maja tylko Avanty?)

Planów nie mam wielkich. Na pewno wyjdzie coś jeszcze ale na ten moment:

- regeneracja przycisków szyb, na szczęście klimatronik jest cacy,
- ściemnienie szyb,

- może plastiki w kolor (nie przeszkadzają mi w sumie),

- lotka na tył,
- szyby tył elektryka (szukałem auta tylko i wyłącznie z 4x elektryka no ale... Dzięki forum wiem ze kuuuupa z tym roboty)

- ogarniecie audio (przy wyłączaniu radia słychać huk, dzień po zakupie to wyszło),

- być może jakiś program na więcej koników ale najpierw trzeba wymienić co nie co (rozrząd, pełen serwis),

- na przyszłe lato inny alus (taki sam ma mój brat w swojej Toyocie hehe),

Fotki zaraz po zakupie nie najlepszej jakości:

66oefqah.jpg

nbastbgm.jpg

85ghef2z.jpg

2xhx3fas.jpg

To by było na tyle, pozdrawiam i do zobaczenia w Bydgoszczy!

Opublikowano

Zadbane autko :thumbup1:

Jeśli chodzi o tubę ze wzmacniaczem to chyba pod tylną półką albo w kole zapasowym w sedanie, nie wiem dokładnie.

Bezawaryjności życzę ale z takim przelotem to jak nowe powinno jeździć :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.