Skocz do zawartości
IGNOROWANY

osłona silnika B5 '98


Archie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jakiś czas temu natknąłem się na podobny temat, niestety nie mogę go nigdzie znaleźć, mianowicie chodzi mi o mocowania plastikowej osłony silnika (tej od spodu ;) ). Już podczas ostatniej wymiany oleju zauważyłem brak kilku śrub i zaczepów, a dzisiaj stwierdziłem że owa osłona całkowicie zwisa i ledwo się trzyma - po nieudanej próbie dokręcenia pozostałych "śrub" zmuszony byłem czasowo zdjąć część osłony i w związku z czym pojawia się moje pytanie : Gdzie (o ile wogóle) można by nabyć oryginalne mocowania owej osłony ? Chodzi mi zarówno o śruby, jak i o ich mocowania - rodzaj "wsówki" a także komplet "plasticzków", które znajdują się w przedniej części osłony i tez lubią pękać. Być może da się je nabyć w autoryzowanym serwisie lub na allegro itp ..... proszę o informacje

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO i też będę musiał kupić te klipy 11 zł sztuka, bo mam po bokach zwykłe wkręty i jeszcze z dwa razy je wykręce i sie wyrobią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczałem, dzięki serdeczne za info, myślałem że te kawałki metalu będą ciut tańsze ;) ale cóż trzeba będzie popytać w pobliskim ASO, zastanawiałem się też nad przeróbką na jakiekolwiek zwykłe klipsy i zwyczajne wkręty, może już ktoś wykonał podobną opreację ?

Dzięki raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...