Naklejki na samochód

harmidon

Witam Wszystkich,

Ktoś z was wie gdzie mógłbym kupić naklejkę na samochód w postaci magnesu? Interesuje mnie profesjonalne wykonanie, chciałbym dać tą naklejkę na firmowe samochody i nie chciałbym żeby mi zepsuły lakier.

Polecicie coś?

Jak na razie znalazłem tylko to -> naklejki na samochód

Edytowane przez harmidon

Musisz zawitać do najbliższej agencji reklamy, oni zrobią wszystko jak należy. U mnie 3 auta mają takie reklamy. Problem jest tylko na myjni przy użyciu karcher'a, bo fruwają na lewo i prawo.

a czy jest szansa żeby takie najlejki na samochód zamówić online/przez telefon? chodzi mi dokładnie o magnetyczne naklejki ( zdejmowalne )

Edytowane przez harmidon

Założyłem takie reklamy na audi i kuzwa z miech tak smigalem. Słońce odparzylo lakier i niczym doczyscic spolerowac zmatowienia nie mogę więc też nie jest z nimi tak słodko.

A dales miedzy ta naklejke a lakier jakas folie bezbarwna albo cienka bezbarwna gume ?