Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlanie w drzwiach, nogi...założone. 3 drzwi świecą


PiterEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem. A mianowicie. Jestem po wymianie modułu komfort na taki co obsługuje pakiet oświetlenia na nogi Zamontowałem MK 8E0 959 433 CQ. Zaadoptowałem dodając w kanale 61 wartość +2 czyli wpisałem po prostu 2, Oczywiście lampki we wnętrzu nad nogami działają ale po podłączeniu boczków do silniczków szyb nie świeciły żadne lampki w drzwiach.Ani ostrzegawcza czerwona którą też zakładałem ani ta pod drzwiami. Nagle jakoś po wielokrotnym zaknięciu drzwi i właczaniu zapłonu zaświeciły lampki ale tylko w 3 drzwiach. W moich drzwiach kierowcy nie świecą. Żarówki sprawdzone. Sprawdziłem podłaczenie do pinów w kostce 32 pinowej. I na pin 13 wpinałem się napięciem z żarówki a na pin 21 masa. Masę podpiąłem pod oświetlenie przycisków. Nie wiem co jest grane. Wiązka od wtyczki 32 pinowej silnika szyb do lampek sprawdzona i jest przejście... Nie wiem ale skończyły mi się pomysły. Tym bardziej że 3 drzwi są ok i nawet klamki podświetlane które też teraz dokładałem świecą a w drzwiach kierowcy te lampki ostrzegawcza i pod drzwiami nie. I nie wiem gdzie jest problem... Bardzo proszę o pilną pomoc.

Aha jak wziąłem miernikiem do plusa a drugim końcem do jednego z dwóch pinów lampek w tych drzwiach to na obu była masa... Dziwne... A mówie piny sprawdziłem i kable idą na 13 i 21 GND.

Moje autko to Seat Exeo 2010 ale to polączenie troche audi A4 B6 i B7.

Zauważyłem też że jeżeli zmieniłem w kanale 61 wartośc na 0 to zgasły tylko oświetlenia na nogi we wnętrzu a te 3 drzwi dalej działały.


Dziwne rano dziś zaczęło wszystko działać... Coś musiało się najwyraźniej zakodować. :)

Temat do zamknięcia :)

Edytowane przez PiterEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...