Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupic nowa czy regenerowac ?


Someonik

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie szykuje mi sie wymiana turbosprezarki bo czasami lapie notlauf. Turbo bylo czyszczone ok 6 miesiecy temu i byl spokoj. I niewiem czy kupic nowa nieoryginalna czy regenerowana

http://www.ebay.de/itm/NEUTEIL-VST-TURBO-LADER-AUDI-A4-B6-B7-B8-A6-4B-4F-VW-PASSAT-3B-1-9TDI-2-0TDI-/360905118682?pt=DE_Autoteile&hash=item54079f13da

http://www.ebay.de/itm/TURBOLADER-VW-Passat-Audi-1-9-TDI-96KW-131-PS-2-0-TDI-103KW-140-PS-/160793125619?pt=DE_Autoteile&hash=item25700462f3




napewno ktos juz przerabial ten temat i jest w stanie pomoc. Zaznaczam ze autem bedzie jeszcze troche jezdzone ok. 3 lat

Edytowane przez Someonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce w osobówkach 90% regeneruje a może i więcej. Masz kasę kupuj nowego garetta i z głowy :) Dobrze zregenerowana turbina i w której zasad użytkowania się przestrzega pożyć może tyle co nowa :)

Edytowane przez Duch^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli elementy w turbosprężarce nie są zużyte, oraz nie wymagają wymiany to nie masz co kupować nowej. W maju 2011 oddałem turbo do czyszczenia, oraz wymiany uszczelnień natomiast we wrześniu 2013 sam czyściłem i śmiga chociaż nie przyłożyłem się jak należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja placilem za czyszczenie 250 zl. no i smigala pol roku. i zaczyna sie robic to samo nie tak jak wczesniej ale jest i chce to zrobic. dodam jeszcze ze turbo gwizda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie turbiny co 2 lata to trochę za szybko chyba że latasz na niskich obrotach dużo albo gruszka już zgniła. Ale pół roku to raczej turbina już do regeneracji jeszcze gwizdanie to potwierdza.

Edytowane przez Duch^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...